5600X için soğutucu önerisi

Noxiares

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar şu an R5 3600 kullanıyorum 4.5GHz'de hız aşırtmalı şekilde ama yakın zaman içinde 5600X geçeceğim şuan ki soğutmam Arctic Freezer 34 Duo çok iyi soğutma memnunum ancak görsel olarak benim kasaya yakışmıyor. Anakartım B550 GAMING Plus geneli siyah anakartın o yüzden pek güzel durmuyor. Fanları değiştirme şansım varsa önce onu denemek isterim ama hava soğutma önerilerinede açığım belirli bir bütçe yok.

Dosya Ekleri

• IMG_20210404_001117.jpg
    IMG_20210404_001117.jpg
    147,4 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Sıvı soğutma için yerim yok zaten sevmiyorum.
Şimdi benim kasada işler biraz karışık 6 kasa fanı var hepsi Cooler Master Halo takım olsun diye aldım öndeki üçlü kendi arasında daisy chain 1 tane ARGB slotunda onlar var. Arkadakilerde aynı şekilde diğer slotta. Haliyle zaten sıvı soğutmaya yerim yok zaten pek hazetmiyorum ben hava soğutma tayfadanım. ARGB çoklayıcı örnek atar mısınız belki benim fanların kutu içeriğinden çıkmıştır bir ton şey vardı.
Hocam bence çok hoş duruyor ayrıca alabileceğin en iyi soğutmalardan birisi o.

Fan kırmızı ya o gözüme batıyor biraz uyumlu siyah veya gri fan var mıdır çok sağlam soğutacak.

Sıvı soğutma için yerim yok zaten sevmiyorum.
Şimdi benim kasada işler biraz karışık 6 kasa fanı var hepsi Cooler Master Halo takım olsun diye aldım öndeki üçlü kendi arasında daisy chain 1 tane ARGB slotunda onlar var. Arkadakilerde aynı şekilde diğer slotta. Haliyle zaten sıvı soğutmaya yerim yok zaten pek hazetmiyorum ben hava soğutma tayfadanım. ARGB çoklayıcı örnek atar mısınız belki benim fanların kutu içeriğinden çıkmıştır bir ton şey vardı.

Fan kırmızı ya o gözüme batıyor biraz uyumlu siyah veya gri fan var mıdır çok sağlam soğutacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı