5600X işlemcinin pini koptu

furs0n

Hectopat
Selamlar, 1 adet pini kopuk 5600X işlemci mevcut. Soğutucuyu takarken maalesef pin kopmuş. Bu pini taktırabilir miyim? Ayrıca işlemciyi de satmak istiyorum, -işlemci kopuk pin olmasına rağmen çalışır durumda, ısısında vs. sıkıntı yok- kopuk pin yüzünden düşük fiyattan mı satmalıyım yoksa pini yaptırıp öyle mi satmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Pini kopuk halde çok çok düşük fiyata satabilirsiniz tamir edip satın o zaman bile ucuza satmak zorundasınız kimse almaz.

Her pinin farklı bir görevi var. Şimdiye kadar sorun çıkarmamış olması çıkarmayacağı anlamına gelmez.
Ya bu şekilde pinin kırık olduğunu belirterek satın ya da pini yaptırıp işlem gördüğünü belirterek satın.

Hangi pin kırık?

Selamlar, 1 adet pini kopuk 5600X işlemci mevcut. Soğutucuyu takarken maalesef pin kopmuş. Bu pini taktırabilir miyim? Ayrıca işlemciyi de satmak istiyorum, -işlemci kopuk pin olmasına rağmen çalışır durumda, ısısında vs. sıkıntı yok- kopuk pin yüzünden düşük fiyattan mı satmalıyım yoksa pini yaptırıp öyle mi satmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba bahsettiğin işlemciyi satmak istersen alabilirim. Koleksiyonluk işlemci arıyorum.

Geri
Yukarı