5600X & MSİ 3060 Ti Trio'lu Hazır Sistem 13.997 TL

Yaklaşık 6 ay önce 5600X alıp sonradan ekran kartı almıştım. Ayrı ayrı parçalara bu kadar para vermişken bu sistemi görmek üzüyor.

Tek 3060 Ti'a kimse 14.000 TL vermez. Sistemin fiyatı normal diğer sitelerde de aşağı yukarı bu özellikte sistemler bu fiyatlarda satılıyor. İşlemci soğutucusu bile koymamışlar.

Keşke fiyatlar düzelse de bu rakamları vermesek. Düzelme ihtimal var mı ki ben hiç göremiyorum.

Aynen benim amacım da o tarz da birşeydi. Artık öyle bir hale geldi ki piyasa hazır sistem alıp içindeki ekran kartını alıp diğer parçalar satılıyor. Bende hem sistem hem de ekran kartı alacaklara yol gösterir şuan ki fiyatlar aşırı saçma. Alır bu sistemi örnek veriyorum satar güzel bir para getirmiş olur ekran kartını.

Keşke fiyatlar düzelse de bu rakamları vermesek. Düzelme ihtimal var mı ki ben hiç göremiyorum.

Türkiye'den bahsetiyoruz hangi ürüne zam gelip daha sonradan aşağı çekildi ki fiyatlar? Bu rakamlar aşağı inse bile denilecek şey şu; insanlar bu fiyata alıştı, fiyat kalsın daha fazla kar edelim. Türkiye'deki düşünce bundan ibaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı