Çözüldü 5600X sistem 3D mark sonucu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert Yavuz123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen hafta bilgisayarımı satılığa koyduğum gün alıcısı çıktı satışını yaptım ve aynı gün bilgisayar almak istedim. Bir saat kadar araştırma yaparak bilgisayar aldım.
Bilgisayar bilgilerim.

Gigabyte B550M S2H 5000MHz(OC) DDR4.
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Eagle OC 2.0 8 GB.
AMD Ryzen 5600X 3.7 GHz Wraith prizm soğutuculu.
G.Skill 8 GB Ripjaws V 3200MHz 2X.
Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD.

İlk olarak sorum 3D mark testlerinde skorum 46.847 Avarage kısmında 51.503 yazıyor ama benim skorum bunun altında yanlış bir durum mu mevcut veya yapmam gereken bir grafik ayarı bir BIOS ayarı bir şey mi mevcut?
Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Score.png
    Score.png
    764,9 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tekrardan hayırlı olsun. Sıkıntı yok otomatik olarak da kalabilir. Sıcaklık değerleri de aşırı yüksek değil.
Sorun göremedim. Yeni sistem hayırlı olsun. OC denemesi yapabilirsiniz. Sıcaklık değerlerini de takip edin.

Gerçekten teşekkür ederim uzun zamandır bir yorum bir mesaj bekliyordum. Görüşünüzü paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür ederim. OC'den anlamadığım için MSI Auto OC yaptım. Ryzen Master'dan Auto OC yaptım. New World oyununda Ultra'da Max 75 derece görüyor GPU, CPU da 60'larda fanları otomatik ayarladım. Baska yapmam gereken bir şey mevcut mu acaba hocam? Ekstradan vs. yeni monitör aldım AW2521h gerçekten göz sağlığım yerine geldi ben de gözüm bozuldu sanıyordum.

Sorun göremedim. Yeni sistem hayırlı olsun. OC denemesi yapabilirsiniz. Sıcaklık değerlerini de takip edin.

Tekrardan hayırlı olsun. Sıkıntı yok otomatik olarak da kalabilir. Sıcaklık değerleri de aşırı yüksek değil.

Çözüm

Geri
Yukarı