Çözüldü 5600XT sürücü yükledikten sonra siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Sıkıntı sabah 7'de oyunu kapattıktan sonra ve reset attıktan sonra siyah ekran vermesiyle oldu. Ondan sonra bilgisayara format attım, gayet güzel açıldı sonra Windows otomatikman ekran kartı Driver'ını yükleyince yine siyah ekran verdi. Güvenli modu açtım, DDU ile sildim, otomatik driver yüklemeyi kapattım bu sefer elle AMD'nin kendi sitesinden yükledim, yine aynı problemle karşılaştım.

Siyah ekrandan kastım monitörden gelen ' no signal ' yazısı.

Ekran kartın marka ve modeli: XFX 5600XT THICC 2 Pro.

Umarım garantiye göndermek zorunda kalmam yine çünkü bu kart değişimden gelen bir ekran kartı zaten :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı nereden aldınız. Muhtemelen ekran kartı sorunu var. Aynı kartı tekrar size göndermiş olma ihtimali de olabilir. Önceki kartta bu sorundan mı gitmişti garantiye.

Kartı nereden aldınız. Muhtemelen ekran kartı sorunu var. Aynı kartı tekrar size göndermiş olma ihtimali de olabilir. Önceki kartta bu sorundan mı gitmişti garantiye.
Kartımı garantiden 4-5 ay önce falan aldım. Aynı kart değil, eminim.
Yani 4-5 aydır sıkıntısız çalışıyordu
İncehesap.com'dan aldım bu arada

Bence kartı başka bir PC de deneme şansınız varsa bir deneyin. Yine aynı problemi yaparsa garanti işlemini başlatın.
Bugün bir şekilde halledemezsem yarın arkadaşımın evine gidip deneyeceğim hocam teşekkürler.
Bir de daha yeni sayılır, değişimden geldi, 5600XT'lerde de ağır stok krizi var. Acaba yine değişim gerekirse değiştirirler mi diye düşünmüyor değilim.
Arkadaşlar sorun mistik bir şekilde kendi kendine çözüldü. Monitörde hiç görüntü gelmiyorken TV'ye taktım ve görüntü geldi, sonra tekrar monitöre taktım monitörde de görüntü geldi. Değişik bir olaydı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı