5600XT'lı sistemde Valorant'ta FPS drop

İşletim sistemi
Windows 10

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'ta normalde SSD olmadığı için olan bir sorunum vardı drop yiyordum 1 ayda 1 kere oluyordu bu bir sorun değildi şu an günde 10 20 kere drop yiyorum sizce neden olabilir?
Sistemim ASUS TUF Gaming 3 RX 5600XT Ryzen 5 3500 16 GB 3200MHz RAM B450M Dragon anakart.

Arkadaşlar Valorant'ta normalde SSD olmadığı için olan bir sorunum vardı drop yiyordum 1 ayda 1 kere oluyordu bu bir sorun değildi şu an günde 10 20 kere drop yiyorum sizce neden olabilir?
Sistemim ASUS TUF Gaming 3 RX 5600XT Ryzen 5 3500 16 GB 3200MHz RAM B450M Dragon anakart.
Disk sorunlu yani.
Zamanla sorun çoğalmış yine.

En güncel driverı indir.
Ve DDU ile güvenli modda.
ayar10.png

Bu ayarlarda kaldırın (kaldırdıktan sonra yeniden başlat seçeneği ile)
Ve bu işlemi yapmadan önce ethernetinizi kasadan çıkarın ve driver kaldırma işlemi bittikten ve yeni driverı kurduktan sonra tekrar takabilirsiniz.

Hocam ondanda olabilir ama alırsam işe yaramazsa çok sıkıntıya girerim diye almıyorum bir de ekran kartı güncellemesi gelmiş onu yapıyorum ondan kaynaklıda olabilir bence.
Sorun diskte zaten %100
Düzelmez diye korkmayın ve alamıyorsanız en azından Windows 8.1 kurun.
Yazılım desteği var ve HDD için en iyi, en hafif iletişim sistemi.

En güncel driverı indir.
Ve DDU ile güvenli modda.
Eki Görüntüle 1144642
Bu ayarlarda kaldırın (kaldırdıktan sonra yeniden başlat seçeneği ile)
Ve bu işlemi yapmadan önce ethernetinizi kasadan çıkarın ve driver kaldırma işlemi bittikten ve yeni driverı kurduktan sonra tekrar takabilirsiniz.

Sorun diskte zaten %100
Düzelmez diye korkmayın ve alamıyorsanız en azından Windows 8.1 kurun.
Yazılım desteği var ve HDD için en iyi, en hafif iletişim sistemi.

Hocam peki sorunun neden kaynaklandığını nereden bakabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı