57 kilodan 70 kiloya nasıl çıkılır?

Techno34

Decipat
Makaleler
4
Kilo alamıyorum fitness yapıyorum ve 57 kiloyum. Benim 3 hafta içerisinde hızlı bir şekilde 70 kiloya çıkmam lazım nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fitness'ı bırak. Yoğun şekilde fastfood yerlere git.
Sürekli eğlen ama uzak yerlere veya yakın yerlere koşarak bile gitme. Gerekirse araçlara bin. (taksi / dolmuş)
Yoğun şekilde hamur/ unlu gıdalar tüket.

Fastfood derken arkadaş kilo almak istiyorum demiş vücudumu yağ tulumuna çevirmek istiyorum dememiş ki.

Kilo alamıyorum fitness yapıyorum ve 57 kiloyum. Benim 3 hafta içerisinde hızlı bir şekilde 70 kiloya çıkmam lazım nasıl yapabilirim?
Diğerlerini dinleme sadece günlük kalori alımını sağlıklı bir şekilde arttır.

Bence asıl soru neden 70 kiloya çıkmanızın lazım olduğu. Zorunluluk mu bu?

Yukarıda verilen önerileri uygularsanız 13 kilonun inanılmaz büyük bir kısmını yağdan alacaksınız. Cidden değer mi buna?

3 hafta içinde 70 kiloya çıkmak bence çok sağlıksız olur.Çoğunlukla göbeğe gider kilo.Kilo almak için karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenmelisin.

Boyunu kilonu ölç sonra günlük kalori ihtiyacını hesapla ve ihtiyacının üstünde düzenli olarak kalori al. Kesinlikle 3 hafta içerisinde o kadar fazla kilo almanı önermiyorum bu çok sağlıksız düzenli beslenerek yavaş yavaş kilo al ve aldığın kiloyu kas kütlesine çevir.

Yeni konular

Geri
Yukarı