5700 TL hazır sistem önerisi

BumBeBerat

Hectopat
İstediğim hazır sistem genel olarak 16 GB RAM ve 1660 ekran kartı istiyorum. İstediğiniz sistemi yazın. Hazır sistem olması önemli. Sadece güvenilir site olursa iyi olur. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma vs. yapar mı acaba ve Cyberpunk GTA 5 Bannerlord gibi oyunları yüksek ayarlarda oynar mıyım yayın açtırır mı?

Isınma yapacağını düşünmüyorum 4 fanlı kasa sonuçta ve hava akışı da harika olmasa da iyi denebilir. Oyunlardan GTA 5 rahat yüksek ayarlar 1080P oynatır. Bannerlord erken erişimde olduğu için optimizasyonu sıkıntılı ancak ileride oynatabilir. Cyberpunk'un da sistem gereksinimlerini karşılıyor.

Isınma yapacağını düşünmüyorum 4 fanlı kasa sonuçta ve hava akışı da harika olmasa da iyi denebilir. Oyunlardan GTA 5 rahat yüksek ayarlar 1080P oynatır. Bannerlord erken erişimde olduğu için optimizasyonu sıkıntılı ancak ileride oynatabilir. Cyberpunk'un da sistem gereksinimlerini karşılıyor.

Yayın açabilir miyim? Bannerlord'un benim için yeri ayrı FPS olarak 60'ın altına düşmem değil mi yüksek ayarlardan ve Cyberpunk'da PS4 Pro için bile downgrade yiyor optimizasyon problemi olmazsa rahatça oynatır mı yüksek ayarlarda.

Geri
Yukarı