5700 XT - R5 3600 - Yanına Kasa ve PSU Tavsiyesi

carbon3180

Kilopat
Daha fazla  
Sapphire Nitro+ 5700 XT - Ryzen5 3600 ve MSI B450M-A PRO Max anakart aldım. Anakart 1 adet SYS Fan girişine sahip. RAM ve SSD'yi Gaming geceleri indirimini bekleyip alacağım.
Cooler Master MB511 - MB520 650W kasalar güzel görünüyor ama RGB fan kontrollerinde sıkıntı yaşayabilirim. 1000-1100 TL bütçe ile kasa ve PSU arıyorum. Ayrı ayrı veya beraber olabilir. Kasada hava akışı ve ortalama bir görüntü arıyorum.

Aerocool Aero One kasa olabilir. Bütçe performans olarak Sharkoon 650W Gold Zero alınabilir. Ya da 750W High Power 750W Performance GD alınabilir.

Aerocool Aero One kasa olabilir. Bütçe performans olarak Sharkoon 650W Gold Zero alınabilir. Ya da 750W High Power 750W performance GD alınabilir.

Aero One' da 327mm ekran kartı boşluğu görünüyor. 306mm ekran kartına sahibim. Kasanın içinde boşluk kalmıyor. Sharkoon modeli hiçbir yerde stokta yok. HP 750W performance GD çok tavsiye ediliyor. Yanına güzel bir kasa bulabilirsem tercih edeceğim. Tavsiyelere açığım.

Aero One' da 327mm ekran kartı boşluğu görünüyor. 306mm ekran kartına sahibim. Kasanın içinde boşluk kalmıyor. Sharkoon modeli hiçbir yerde stokta yok. HP 750W performance GD çok tavsiye ediliyor. Yanına güzel bir kasa bulabilirsem tercih edeceğim. Tavsiyelere açığım.
Kasa önüne yakın olması iyi. Taze hava fanlarından doğrudan taze havayı alıp egzoz yapar. Bence Aerocool Aero One alabileceğiniz en iyi kasalardan biri.

Geri
Yukarı