5700X için 1500 TL soğutucu önerisi

1669832891795.png

Boşta 60 derece nedir hocam nasıl soğutucam ben bunu

S
Sorun kesinlikle ne soğutucu da ne işlemcide sorun yapılan bir hatada yatıyor, stok soğutucu dahi çok daha iyi değerler veriyor. Soğutucuyu sokup tekrar tak bir sorun var
Soğutucu tamamen üstüne gelmiyor işlemcinin tam uyumlu olmadığı için ondan kaynaklanıyor olabilir mi

S

Soğutucu tamamen üstüne gelmiyor işlemcinin tam uyumlu olmadığı için ondan kaynaklanıyor olabilir mi
Am3 desteği olduğundan dolayı işlemcideki ayakların biraz vidalarını gevşetip bağlama yapabiliyorum ondan kaynaklanıyor olabilir

Son düzenleme:
S

Soğutucu tamamen üstüne gelmiyor işlemcinin tam uyumlu olmadığı için ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

En başından söyleseydin, evet sorun ondan kaynaklanıyor sadece tam üstüne denk gelmesi değil aynı zamanda işlemcinin yüzeyinin her yerine eşit basması gerekiyor. Muhtemelen düzgün baskıda yapmıyor soğutucu.
Söyle bir soğutucu işini görür fazlasına gerek yok, istersen biraz daha ekleyip cooler. Master Hyper 212 de alabilirsin sana kalmış.

Aerocool Aero 500

En başından söyleseydin, evet sorun ondan kaynaklanıyor sadece tam üstüne denk gelmesi değil aynı zamanda işlemcinin yüzeyinin her yerine eşit basması gerekiyor. Muhtemelen düzgün baskıda yapmıyor soğutucu.
Söyle bir soğutucu işini görür fazlasına gerek yok, istersen biraz daha ekleyip cooler. Master Hyper 212 de alabilirsin sana kalmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda tam oturtmuş fakat bende böyle bir işlem olmadı çözemedim

Geri
Yukarı