5750 TL Gaming Laptop Önerisi

Puresayko

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir oyuncu laptopu almaya karar verdim, özel sebeplerden dolayı masaüstü toplayamıyorum. Bütçem en az 5250 en fazla 6000 TL. Alacağım laptopun PUBG, DAYZ, CSGO, RUST v.b oyunları orta değerlerde 60 FPS'te çalıştırması gerekiyor.

Bunun yanında, işlemci ve ekran kartı en iyi olacak şekilde Fiyat-performans notebookları
nelerdir bana bütcem civarında tavsiye verebilir misiniz? (en az 1050 Ti ve i7-8750H)

Şimdilik Monster A5 V13.4 ve A5 V13.4.3 arasındayım tavsiyesi olanlar varsa iyi olur.

Abra A5 V13.4 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook
Abra A5 V13.4.3 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de aynı laptop, tek farkları SSD. 100 TL farkla 480 GB SSD almak daha mantıklı. Orta değerlerde o FPS değerlerini alırsın zaten.

Dizüstü almak zorunda değilseniz bu paralara bırakın 60 FPS'yi 100-150 FPS ile oynatabilecek sistemler toplarsınız. Ben de dizüstü alacaktım. İyi ki masaüstü toplamışım.

@ymnN ve @crazy_vefa Alt tarafı meraktan sormuşum niye aldın ki diye niye böyle yanlış anlayıp boş yapmışsınız ?
O zaman önce nasıl cümle yapısı kurulur bunu araştırın derim. Kurduğunuz cümle "alt tarafı merak" cümlesi değil. Okuyan kişiye verdiği anlam farklı. İyi akşamlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı