58 TL Oyun Tavsiyesi

Şanssızsınız sanırım. 300 kill alması için sunucudaki herkesin çöp olması gerekli. Böyle durumlarda sunucuyu değiştiriyorum. Sunucunun yönetimi iyi olduğunda hilecileri uzak tutabiliyorlar. Oynanılan moda göre de bağlı olabilir. Genelde her modu deniyorum.
Bu oyunda 300 killi hava araçlarını mükemmel süremeyen insanlar harici kimse alamaz. Kimse kimseyi kandırmasın. 32v32 mod diyoruz. Karadan asker olarak kimse 300 kill alamaz. Zaten hile oldukları net belli insanlar. Ya tek atma hilesi, ya böyle görünmezlik hilesi illa bir şey kullanıyor böyle absürt kill alanlar. Genelde official sunuculara giriyorum. Standart sürüm ile gelen mapler genelde official sunucularda açılıyor. Diğer sunucularda belki dediğiniz gibi hileleri engelliyor olabilirler ama onlar da premium haritaları denk gelince atıyor serverdan mecburen.

Bu oyunda 300 killi hava araçlarını mükemmel süremeyen insanlar harici kimse alamaz. Kimse kimseyi kandırmasın. 32v32 mod diyoruz. Karadan asker olarak kimse 300 kill alamaz. Zaten hile oldukları net belli insanlar. Ya tek atma hilesi, ya böyle görünmezlik hilesi illa bir şey kullanıyor böyle absürt kill alanlar. Genelde official sunuculara giriyorum. Standart sürüm ile gelen mapler genelde official sunucularda açılıyor. Diğer sunucularda belki dediğiniz gibi hileleri engelliyor olabilirler ama onlar da premium haritaları denk gelince atıyor serverdan mecburen.
Battlefield 4'te 150 kill civarı alabiliyordum ama 1'de 32v32 iken sadece 7 kere ölerek 196 kill almak imkansız gibi bir şey. Bunu araç olmadan yapması da daha da imkansız. Base camp falan yapmaları bir ihtimal ama o bile imkansız gibi duruyor.

Güzelce soru soruyor kardeşimiz, belli ki yaşı da küçük bizden yardım istiyor. Acaba biraz örnek mi olsan.
The Long Dark güzel de benim bütçeme göre çok pahalı. Benim almak istediğim bir iki oyun olması gerekirken arkadaşın dediğine göre sadece 1 oyun ediyor. Zaten kararımı verdim. Arma 3 Cities Skylines ve Battlefield 1 Alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı