5800 TL'ye MSI GT70 Domanitor Pro mu Yoksa Toplama Sistem mi?

pompaci18

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Beyler başlıkta da belirttiğim gibi acaba hangisinde daha avantajlı şekilde üst seviye bir oyun pc'si mantıklıdır?

RushBatu

Hectopat
En iyi cevaplar
0
O bütçeye masaüstü toplarsanız daha çok performans elde edersiniz. Fakat oyun canavarınızı yanınızda taşımak istiyorsanız MSİ'nin oyun laptoplarını da alabilirsiniz. :)

Çağdaş Çağ

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dünyanın Başkenti İstanbul
Kullanım şekliniz nasıl olacak? Hareket halindeyseniz laptop alın. Fakat pek seyahat etmiyorsanız masaüstü tercih edin.

lowkeyidontexist

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Masaüstü bilgisayar tabiki de daha çok performans verir ancak gezi halindeyseniz laptop almalısınız.

Uyurgezegeze

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Kullanım amacına bağlı. Eğer çok geziyorsan tabii ki de laptop fakat evde oynuyacağım diyorsan toplama bilgisayar almalısın.

KS
P

pompaci18

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Şöyle bir şey var, tamam çok seyahat etmiyorum ama ettiğim zamanlar da canavarımın benimle olması çok daha güzel olur diye bir düşüncedeyim.

Masaüstü daha sağlam bir canavar imkanı sağlıyor haklısınız.

Zaten kendi bilgim ve sizin de önerilerinizle belki bir masaüstü canavar toplayabilirim. Teşekkürler...

Dağhan Tanık

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ben de masaüstü al derim eğer ki çok fazla seyahat etmeyen biriysen. Masaüstünde hem daha geniş ekranlarda oynama şansın var, hem de sogutma açısından bir sorun yaşamazsın. Sonucta en iyi en pahalı laptop'da olsa parçalar sıkıştırılmış halde ve iç içeler. Ama gene de karar senin tabi ki saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
P

pompaci18

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Herkese fikirleri için teşekkürler. Masaüstüne biraz daha ısınmış durumdayım sayenizde ama zaman ne gösterir bilinmez. 1 sene içinde sonuç gözler önünde olur. Hayırlısı neyse o olsun bakalım.

bedirhan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul-Avcılar
Masaüstü bilgisayar tabii ki laptopdan daha fazla performanslı olacaktır ancak laptopun taşınabilirlik avantajı var bu konu sitede onlarca kez tartışıldı ve benim yorumum, eğer gittiğin yerde, tatilde seyahatte oyun oynamak istiyorsan laptop al ama evden dışarı çıkmam oyunlarda gerçekten yüksek performanslar almak istiyorum diyorsan tavsiyem masaüstü sistem toplaman yönünde.

Süleyman Uysal

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bende aynı şekilde oyun laptopu almayı düşünüyorum fakat şöylede bir düşünce var aklımda;

6000-7000 TL civarı bütçem var.

4000 TL civarı bir parayla canavar bir masaüstü.

3000 TL civarı bir parayla da beni seyahatler de idare edecek bir laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yukarı