5800x3D için anakart önerisi

Bütçe
5000-8000
AMD Ryzen 7 7700X öncelikle linkler karışmış pardon. Dediğim gibi bu fiyatlar 5 dakikada hazırladığım bir sistem. Çok daha ucuza aynı parçalar farklı yerlerde vardır. Monitör klavye parası çıkacaktır.

Troll bir konu değil sistemi kurduğumda buraya görsel atarım.

AMD Ryzen 7 7700X öncelikle linkler karışmış pardon. Dediğim gibi bu fiyatlar 5 dakikada hazırladığım bir sistem. Çok daha ucuza aynı parçalar farklı yerlerde vardır. Monitör klavye parası çıkacaktır.

Sadece bu kadar harcamayı bir karttan yapsanız 500TL bonus verir, 2K 3K daha ucuza parçalar bulunabilir. Benim anlatmak istediğim bu fiyata AM5 DDR5 ve RTX4000 serisi bir sistem kurulabilme ihtimaliydi beğenirsiniz beğenmezsiniz o size kalmış hala bir kusur arıyorsanız DDR4 3090 kurun hayırlı olsun bu konuyu takipten çıkıyorum iyi sosyaller size.

Önermiş olduğunuz parçalardan en ucuzu seçtiğim zaman 56241.75 TL yapıyor. Bilginize.

Son düzenleme:
Troll bir konu değil sistemi kurduğumda buraya görsel atarım.

Önermiş olduğunuz parçalardan en ucuzu seçtiğim zaman 56241.75 TL yapıyor. Bilginize.
Hocam. Siz anlamak istemiyorsunuz sanırım. DDR5 4800Mhz ram alırsınız 1000 lira indirim olur. 980 Pro yerine Kingston alırsınız 500 1000 lira iner benim anlatmak istediğim bu değil yani tamam alın burada size paranıza daha iyi bir sistem kuruyoruz siz inadına daha eski olanı tercih ediyorsunuz tam olarak neden açtınız konuyu o halde zaten siz bildiğinizi okuyorsunuz.

Hocam. Siz anlamak istemiyorsunuz sanırım. DDR5 4800MHz RAM alırsınız 1000 lira indirim olur. 980 Pro yerine Kingston alırsınız 500 1000 lira iner benim anlatmak istediğim bu değil yani tamam alın burada size paranıza daha iyi bir sistem kuruyoruz siz inadına daha eski olanı tercih ediyorsunuz tam olarak neden açtınız konuyu o halde zaten siz bildiğinizi okuyorsunuz.

Yani bu paraya daha iyi bir sistem kurabileceksem tabii ki de kurmak isterim. Ben ille de 5800x3D olsun demiyorum sadece önerdiğiniz parçalara baktığımda ortaya çıkan masraftan bahsediyorum. Ben bilgisayar bileşenleri hakkında çok bilgili birisi değilim almışken tabii ki de en iyisini almak isterim. Soru soruyorum yani size yardımcı olursanız tabii ki de mutlu olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı