5GHz Wi-Fi ağ kartı önerisi

qqtahaqq

Femtopat
Daha fazla  
Benim laptop 5GHz ağ bağlantısını görmüyor. 2.4 GHz bağlantı da verimli değil. Laptopun ağ kartı modeli Qualcomm atheros AR9285. Laptopun markası da Sony Vaio VPCEH2J1E. Hangi ağ kartını alıp takmalıyım? Teşekkürler.

Benim laptop 5GHz ağ bağlantısını görmüyor. 2.4 GHz bağlantı da verimli değil. Laptopun ağ kartı modeli Qualcomm atheros ar9285. laptopun markası da Sony Vaio VPCEH2J1E. Hangi ağ kartını alıp takmalıyım? Teşekkürler.

Rooteriniz nedir acaba? Turkcell'in dandik HG255S modemlerindense AC kullanmanızı önermiyorum.

Benim laptop 5GHz ağ bağlantısını görmüyor. 2.4 GHz bağlantı da verimli değil. Laptopun ağ kartı modeli Qualcomm atheros AR9285. Laptopun markası da Sony Vaio VPCEH2J1E. Hangi ağ kartını alıp takmalıyım? Teşekkürler.

Eğer cihazınız görmüyorsa zaten 5GHz desteklemiyordur. Ağ kartı değişmez diye biliyorum.

Eğer cihazınız görmüyorsa zaten 5GHz desteklemiyordur. Ağ kartı değişmez diye biliyorum.
Değişir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı