Çözüldü 5V RGB fan 12V girişine takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kasv4

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, iyi günler. Şimdi ben MSI MAG CoreLiquid 240r aldım ama fanlarındaki RGB kablosu sanırım 5V bende Aerocool fanları var ve RGB adresleyicisi mevcut bu adresleyici ile kullanmamda bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    228,5 KB · Görüntüleme: 71
  • image.jpg
    image.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 76
  • image.jpg
    image.jpg
    157 KB · Görüntüleme: 61
Çözüm
Merhaba, iyi günler. Şimdi ben MSI MAG CoreLiquid 240r aldım ama fanlarındaki RGB kablosu sanırım 5V bende Aerocool fanları var ve RGB adresleyicisi mevcut bu adresleyici ile kullanmamda bir sorun olur mu?
Hayır hocam. RGB ve ARGB farklı. Denemeyin bile.
Hayır hocam. RGB ve ARGB farklı. Denemeyin bile.

Çözüm
MSI anakart için ise evet. JRAINBOW olanlar ARGB portu oluyor. JRGB olanlar ise RGB.

Evet MSI anakart o zaman ben sadece sıvı soğutmayı ARGB kısmına takıyorum diğer fanları da RGB kartına takıp RGB kısmına takıyorum değil mi? Peki böyle yapınca hepsini aynı anda kullanabilir miyim MSI programı ile?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet MSI anakart o zaman ben sadece sıvı soğutmayı ARGB kısmına takıyorum diğer fanları da RGB kartına takıp RGB kısmına takıyorum değil mi? Peki böyle yapınca hepsini aynı anda kullanabilir miyim MSI programı ile?
Anakart ile bağlantısı olanları kontrol edebilirsiniz. MSI uygulaması da var. Dediğiniz gibi yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı