6.000 TL direksiyon seti önerisi

Hesu

Decapat
Daha fazla  
H vitesli bir direksiyon seti ariyorum 6K - 6.5k TL bütçem var onerilerinizi bekliyorum ıkinci el veya da sifir.

hocam rampage v900s kullanmistim hic memnun kalmadim.. cok oyuncak gibi ve dandik ama yinede tesekkur ederim

Hocam 2. el alırsanız Logitech G27'lere veya diğer Logitech(DFGT, G29 hangisi bütçenize uyuyorsa veya ilan bulabilirseniz) modellere bakabilirsiniz.
Hocam bazilari g27 de olu nokta var diyor oylemi? eger oyle birsey varsa g29 almayi dusunuyorum 2. el

Hocam bazilari G27 de olu nokta var diyor öyle mi? Eger oyle bir şey varsa G29 almayi dusunuyorum 2. el.

Hocam ilk defa duyuyorum açıkçası o yüzden var mı yok mu bilgim yok maalesef ama bütçenize uyuyorsa G29 alabilirsiniz zaten debriyajı olan bir set istiyorsanız minimum G27 alınmalı bence.

Hocam ilk defa duyuyorum açıkçası o yüzden var mı yok mu bilgim yok maalesef ama bütçenize uyuyorsa G29 alabilirsiniz zaten debriyajı olan bir set istiyorsanız minimum G27 alınmalı bence.

G29'un vitessiz haline param yetiyor. Olmadi vitesini sonradan alirim durum dedikleri kadar kotuyse yabanci forumlardan ogrendim bu arada olu nokta oldugunu.

Geri
Yukarı