6.000 TL sistem önerisi

Üstte attıklarımı al.
öyle yapacağım ama abi cahilliğime var kasanın yorumlarında çok küçük olduğunu kabloların sığmadığını yazmış bir kaç kişi varmı öyle birşey
Dostum o marka hemen bozulan ariza yapan dandik bir marka alma aldırma.
Ben sana oradan alma demedim Rampage alma dedim.
bende ciddi yazmadım abi eğlence amacıyla yazdım bende biliyorum rampagenin kalitesizliğini
terbiyesizlik ettiysem kusura bakma abi

Öyle yapacağım ama abi cahilliğime ver, kasanın yorumlarında çok küçük olduğunu kabloların sığmadığını yazmış bir kaç kişi. Var mı öyle birşey?
Öyle bir şey olmadığını düşünüyorum. @PanzerTR 'de Zalman N5 MF'yi tavsiye ediyor. Aşağıdaki videodan kasanın incelemesine bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öyle bir şey olmadığını düşünüyorum. @PanzerTR 'de Zalman N5 MF'yi tavsiye ediyor. Aşağıdaki videodan kasanın incelemesine bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
sağol abi teşekkürler bakacağım

Öyle yapacağım ama abi cahilliğime var kasanın yorumlarında çok küçük olduğunu kabloların sığmadığını yazmış birkaç kişi var mı öyle bir şey.

Boyut: 437 (D) X 200 (W) X 450 (h) mm.

Çok sağ olun iyice kafam karışmıştı o ekran kartına o işlemci olur mu bunu tak şunu tak kasa ısınır çok fazla darboğaz olur PSU yetmez bir sürü şey söylediler.
Genel olarak burada arkadaş vs. tavsiyesi dinelmiyoruz biz. :)
Bir şey bilmeden boş boş konuşmaktan başka bir işe yaramıyorular.

Darboğaz konusuna gelirsek 5700 XT ile test videosu burada:

2060S ile test videosu:

Yani 5600 XT besleyecektir. :)

Boyut: 437 (D) X 200 (W) X 450 (h) mm.

Genel olarak burada arkadaş vs. tavsiyesi dinelmiyoruz biz. :)
Bir şey bilmeden boş boş konuşmaktan başka bir işe yaramıyorular.

Darboğaz konusuna gelirsek 5700 XT ile test videosu burada:

2060S ile test videosu:

Yani 5600 XT besleyecektir. :)

Teşekkürler abi bu kasayı alıyorum o zaman bugün kasayı PSU değiştirip. Bir de abi bu SSD sıkıntılıymış dediler [Kingston 480GB HyperX Fury 3D Serisi Sata 3.0 (Okuma 500MB / Yazma 500MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da] 480 GB işimi görür herhalde kullanan çok kişi varmış

Teşekkürler abi bu kasayı alıyorum o zaman bugün kasayı PSU değiştirip. Bir de abi bu SSD sıkıntılıymış dediler [Kingston 480GB HyperX Fury 3D Serisi Sata 3.0 (Okuma 500MB / Yazma 500MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da] 480 GB işimi görür herhalde kullanan çok kişi varmış
O SSD güzeldir ama aşağıdaki Samsung'un SSD'si Vatanda indirime girmiş. Samsung SSD dünyasında en iyisidir. Bütçeyi zorlayabilirseniz aşağıdakini alın, zorlayamazsanız HyperX alın.

O SSD güzeldir ama aşagıdaki Samsung'un SSD'si Vatanda indirime girmiş. Samsung SSD'de SSD dünyasında en iyisidir. Bütçeyi zorlayabilirseniz aşağıdakini alın, zorlayamazsanız HyperX alın.
Teşekkürler dün geceden beri araştırıyorum sürekli sizde destek olduğunuz için teşekkür ederim
O SSD güzeldir ama aşağıdaki Samsung'un SSD'si Vatanda indirime girmiş. Samsung SSD dünyasında en iyisidir. Bütçeyi zorlayabilirseniz aşağıdakini alın, zorlayamazsanız HyperX alın.
Abi şimdi dolar düştü parçaların fiayıtıda düştü mağazadan vatanın sitesindeki fiyatlarla alabilirim dimi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı