6.000 TL sistem önerisi

Neden bize sormadan anakart aldınız? :(
Anakartın desteklediği RAM MHz'i çok düşük ve anakart AM4 çipset olduğu için Ryzen işlemci takılmalı Ryzen işlemciler içinde yüksek MHz değerleri çok iyi oluyor. Ayrıca bu bütçede i5 10400F'li bir sistem toplanmalı idi. Anakartı iade etme şansınız var mı?

Demek istemezdim ancak keşke o anakartı almasaydın.
Anakartın desteklediği RAM MHz'i çok düşük ve anakart AM4 çipset olduğu için Ryzen işlemci takılmalı Ryzen işlemciler içinde yüksek MHz değerleri çok iyi oluyor. Ayrıca bu bütçede i5 10400F'li bir sistem toplanmalı idi. Anakartı iade etme şansınız var mı?
Hocam o anakart aslında Mhz değeri yanlış yazılmış. Hiçbir B450 anakartta zaten bu kadar düşük frekans desteği olamaz. Bence de 10400F'li güzel bir sistem kurulabilir.

Hocam bu ana kart çok kötü genelde insanların çoğu kullandıgı için ya olmasa degiştirim bana ne önerirsiniz
3600MHz olmasın?

Destekliyor diye biliyorum hocam bana neyi tavsiye edersiniz PC toplama için ne daha uygundur

Destekliyordur ama 2133MHz de çalışır.
Öylemi hangi ana kart almalıyım hocam daha yolun başındayım olmasa yeni ana kart alırım
Demek istemezdim ancak keşke o anakartı almasaydın.

Hocam o anakart aslında Mhz değeri yanlış yazılmış. Hiçbir B450 anakartta zaten bu kadar düşük frekans desteği olamaz. Bence de 10400F'li güzel bir sistem kurulabilir.

Destekliyordur ama 2133MHz de çalışır.
Eyvallah hocam bilmiyordum saolun

Yeni konular

Geri
Yukarı