6.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
5000 - 6000

Crylex

Centipat
Yer
Antalya / Lara
Daha fazla  
Arkadaşlar günlük hayatta oyun, müzik sosyal medya ve araştırma vb. gibi şeylerle uğraşacağım biraz. Telefonu belli zamanlarda zorlarım. Hızlı, pil gücü yüksek ve göze hitap eden tasarımlı, güzel, sıfır telefonlara bakıyorum. MediaMarkt ve Vatan gibi resmi güvenilir yerlerden bildiğiniz telefonlar var ise önerirseniz sevinirim. Marka pek fark etmez ama günlük hayatta işi görenler olsun.

O fiyattaki telefonlarda genellikle eski ve dandik işlemciler var 2 gün sonra kasmaya başlar bunu bilerek alacaksan bakalım.

Arkadaşlar günlük hayatta oyun, müzik sosyal medya ve araştırma vb. gibi şeylerle uğraşacağım biraz. Telefonu belli zamanlarda zorlarım. Hızlı, pil gücü yüksek ve göze hitap eden tasarımlı, güzel, sıfır telefonlara bakıyorum. MediaMarkt ve Vatan gibi resmi güvenilir yerlerden bildiğiniz telefonlar var ise önerirseniz sevinirim. Marka pek fark etmez ama günlük hayatta işi görenler olsun.
Bence o fiyata kaçak xiaomi al.

Arkadaşlar günlük hayatta oyun, müzik sosyal medya ve araştırma vb. gibi şeylerle uğraşacağım biraz. Telefonu belli zamanlarda zorlarım. Hızlı, pil gücü yüksek ve göze hitap eden tasarımlı, güzel, sıfır telefonlara bakıyorum. MediaMarkt ve vatan gibi resmi güvenilir yerlerden bildiğiniz telefonlar var ise önerirseniz sevinirim. Marka pek fark etmez ama günlük hayatta işi görenler olsun.

Redmi 10, GM 23.

Geri
Yukarı