6, 7 ve 8. sınıflara sınav yapılacağı doğru mu?

E hocam nasıl bir yere düştük o zaman? Korona var okula gitsek kapacağız, online yapsak kopya çekecekler.
Zaten bu iptal durumunu insanların çoğu sınava gitmez durumunu düşünerek yapmışlardır diye düşünüyorum. Sadece 1. Dönem notu kötü olanlar sınav olmaya gidecek, ve 1. Dönem sınav olmayanlar.

Çok endişeliyim evde 2 kronik var umarım bir şey olmaz.

Hocam maalesef eğitim sistemimiz sınava dayalı. Size bir not girebilmeleri için ellerinde 1 not olmaları lazım. Keşke 1. sınavlara girseysiniz konu miktarı daha azdı. Çift maske takın alın kolanyağınızı, dikkat ederek olun sınavınızı. Başarılar dilerim ❤️.

Umarım iptal edilir.

İptal edildi zaten. Anlayabileceğiniz şekilde açıklayayım. 5. sınıflar sınav olmayacak. 1. sınavlarını olanlar isterse sınava girmeyecek ve 1. dönem notları 2. dönem notlarına işlenecek (bu durumda proje ödevi 2. dönem notlarına eklenmeyecek.). 1. dönem notları düşük olan veya 1. dönem sınavlarına girmemiş olan öğrenciler 2. dönem sınavlarına girecek. Bu kadar.

Zaten bu iptal durumunu insanların çoğu sınava gitmez durumunu düşünerek yapmışlardır diye düşünüyorum. Sadece 1. Dönem notu kötü olanlar sınav olmaya gidecek, ve 1. Dönem sınav olmayanlar.

Hocam şahsen 1. dönem ortalamam 90 (ortanın üstü) ama yine de babamın illa gireceksin demesi yüzünden girmek zorundayım sanırım. Dediği şey girersen senin açından daha iyi olur diyor ama anlatamıyorum girersem notlarım düşer diye, hem de kendimi tehlikeye atmış olurum elimde 1. notlar olduğu halde.

Hocam şahsen 1. dönem ortalamam 90 (ortanın üstü) ama yine de babamın illa gireceksin demesi yüzünden girmek zorundayım sanırım. Dediği şey girersen senin açından daha iyi olur diyor ama anlatamıyorum girersem notlarım düşer diye.

Hocam anlatmanız lazım yoksa çok konu var çalışmadan 50 ile bile geçemessiniz.

Geri
Yukarı