6 Aralık'ta kapanma olur mu?

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, bildiğiniz üzere Dünya'da koronanın bir varyantı olan Omicron varyantı yayılmaya son hızıyla devam ediyor. Türkiye henüz Omicron varyantı çıkan ülkelere kapısını kapatmaktan başka bir şey yapmadı. Sizce 6 Aralık'taki bilim kurulu toplantısında herhangi bir kapanma kararı çıkar mı düşünceleriniz neler?

Selamlar, bildiğiniz üzere Dünya'da koronanın bir varyantı olan Omicron varyantı yayılmaya son hızıyla devam ediyor. Türkiye henüz Omicron varyantı çıkan ülkelere kapısını kapatmaktan başka bir şey yapmadı. Sizce 6 Aralık'taki bilim kurulu toplantısında herhangi bir kapanma kararı çıkar mı düşünceleriniz neler?

Nedense böyle virüslere inanmıyorum artık çünkü hâlâ yaşamadım bu virüsleri yakınlarım bile yaşamadı.

Bence artık kapanma gelmeli yeni varyant Türkiye'ye de bulaşırsa vakalar yeniden 60 binlere dayanır gibi.

Bizim sınıfta bir öğrencinin velisinde varyant virüsü var ve çocukların ikisi de ikiz diye sınıfı kapatmıyorlar tek hanede bulundukları için aşırı saçma şuan korona hissediyorum ve insanlara yakınlaşmaktan korkuyorum.
(Tüm Aile Pozitif)

Geri
Yukarı