6 ay mining yapılmış RX 470 alınır mı?

Memogamm

Hectopat
Arkadaşlar Letgo üzerinden ekran kartı alacağım, çok uygun fiyata 400 TL'ye RX 470 ekran kartı buldum. Satan kişi 6 ay civarı mining yapıldığını söyledi. ASUS mining RX 470'lerden DVI çıkışlı üzerinde sanırım mining BIOS var. Bana dedi ki ben sana göndereyim, beğenirsen test ettikten sonra parayı gönderirsin. Sizce alayım mı? Bir bilgisayarcı mining sürümünden normal sürüme geçirebilir mi ve FurMark testi yaparsa durumu iyi, kötü anlaşılır mı?

400 TL'ye alınabilir ama, ne kadar süre kullanırsınız onu bilemem.
Çünkü 6 ay boyunca 7/24 yükte çalışması demek, neredeyse yıllarca ağır oyunlar oynamak demek. Ki bu ağır oyunlar yıllarca oynansa bile 6 aylık mining kadar kartı yormayacaktır.

Ben dikkatli olsamda suyunu çıkarmam (adamın söylecekleri için) çünkü adam sana 6 ay mining yapıldığını rahatça söylüyorsa büyük ihtimal yalan söylemez. Kartı al adamı olabildiğince beklet ve kartı yük altına sok eğer performansını beğenirsen ve kart pert olmassa kartta sıkıntı yoktur muhtemelen. Alırsan adama bir şekilde söz verdirt, gerekirse kart bozulursa ve benden değilse sen karşılıyacaksın de olmaz derse almamak ile tehdit et 6 ay mining yapılmış kartı kimse almaz de.

Yeni konular

Geri
Yukarı