6 ay sonraya kadar PC fiyatları düşer mi?

Öyle bir mesaj yok şaka mı yapıyorsunuz?

Evet hocam mesajı hemen sayfama düştü gördüm ben hatta yanıt bile verdim galiba. Ama saçma bir düşünce olduğunu değiştirmez kişisel görüş falan yok burada. 3060 devri bittiyse 1660ti milatta mı kaldı? Ne demek istiyor anlamadım fiyattan mı bahsediyor zamandan mı bahsediyor belli değil.

Seçim var beli olmaz düşme olasılığı var ama olasılık.

Genellikle seçimde dolar biraz düşüş yaşıyor ama artacak gene büyük ihtimal.

Evet hocam mesajı hemen sayfama düştü gördüm ben hatta yanıt bile verdim galiba. Ama saçma bir düşünce olduğunu değiştirmez kişisel görüş falan yok burada. 3060 devri bittiyse 1660ti milatta mı kaldı? Ne demek istiyor anlamadım fiyattan mı bahsediyor zamandan mı bahsediyor belli değil.

Genellikle seçimde dolar biraz düşüş yaşıyor ama artacak gene büyük ihtimal.
Bence bu işten anlamıyor, dediğiniz gibi eğer RTX 3060 devri bittiyse GTX 1660 Ti milat öncesi bir kart.

Bence bu işten anlamıyor, dediğiniz gibi eğer RTX 3060 devri bittiyse GTX 1660 Ti milat öncesi bir kart.

Arkadaş bence fiyat açısından demiş ama gene de RX 6600 alınır GTX 1660 Ti fiyatına neredeyse.

Usta düşmez bence. Alakasız bir örnek olacak ama mouse çift tıklıyordu bir tane mouse anahtarı alacaktım bir günde 50 TL'den 100'e fırladı. Bu enflasyonda kimse önünü göremiyor maalesef.

Arkadaşlar 6 ay sonra yeni PC toplamak istiyorum, yani i9 toplamak istiyorum ve şu an pahalı. Yani 6 ay içinde düşmeze i9 almaktan vazgeçeceğim. Yani kısacası sizce piyasa düşer mi o zamana kadar?

Elektronik cihazlarda vergi indirimi olması bekleniyor. Ne zaman ve ne kadar olur bilmemem. Ama doların da artışta olduğunu düşünürsek fiyatların artacağını düşünüyorum. Ne demişler;
Eğer bir şey satın alacaksan, en ucuzu bugündür.

Geri
Yukarı