6 ay sonraya kadar PC fiyatları düşer mi?

GTX 1660 Ti ucuz ve güçlü bir kart 3060 alınmaz bu devirde diyor hocam burada belli bir şekilde GTX 1660 Ti alınır diyor.

Zaten bütçe haricinde RTX 3060 alınır diyorum adamın 5 bin TL'si varsa üstüne 10 bin mi ekleyecek? Bütçesine göre istediğini alır zaten nerenizle okuyonuz ben mi anlatamıyorum. 3060 bu devirde alınmaz diye adamdan bahsediyorsunuz.

Zaten bütçe haricinde RTX 3060 alınır diyorum adamın 5 bin TL'si varsa üstüne 10 bin mi ekleyecek? Bütçesine göre istediğini alır zaten nerenizle okuyonuz ben mi anlatamıyorum. 3060 bu devirde alınmaz diye adamdan bahsediyorsunuz.
3060 alınır bence diyince bana yanıt attınız hocam benim dediğim ile sizin dediğinizin arasındaki fark ne çocuk gibi bence yazısnı takılıyorsunuz yanıt atıyorsunuz sonra 3060 alınır diye bana savunuyorsunuz ben 1660 ti alınır diye bişey demdedim ne yaşıyorsunuz

adama yanıt atma sebebim ben kişden kişye değişir dedim diğerleride onu kim demiş dedi bende bu adam dedi diye gösterdim neden yanlış anlayıp bide savunuyorsunuz

Geri
Yukarı