6 ay taksitle aylık 1200 TL'ye laptop önerisi

Meijan

Decapat
Daha fazla  
Laptop arıyorum. Kodlama öğrenip kodlamada kendimi geliştiricem ama bir sürü seçenek olsa da fiyatlar performansa göre orantısız geliyor. Ailemi çok zorlamak da istemiyorum ama en azından harici ekran kartlı bir laptop arıyorum. Çok da iyi olmamasına rağmen GTX 1650'e sahip laptoplar cidden pahalı. O da sırf arada oynayacağım oyunlar için. Olmasa da olur ama olsa da fena olmaz. Sanal makine kullanacağım, RAM önemli ama zaten 16 GB RAM olan laptoplar genelde Gaming serileri zaten onların fiyatlarından bahsetmeye gerek yok. Ekleme yapmak içinde ayrıca RAM için para harcamak istemiyorum. 7-8k ya laptopların işlemcileri ileride sıkıntı yaşatacak gibi duruyorlar. En az 3 yıl götürecek laptop lazım bana üniversiteye başlayıp değişene kadar. Bütçe içinde şöyle deyim 6 ay taksitle almayı düşünüyoruz. Yani taksidin 1.2K'yı geçmemesi bizim için daha uygun. Belki ben kodlama için yanlış bir laptop düşünüyor olabilirim sizinde fikirlerinizi merak ediyor ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben bunu alana kadar tükenmekle kalmaz atomlarına ayrılır. Ayrıca ben laptop'tan bahsediyorum.

Ailemi önce laptop için ikna ettim. Ben de masaüstünün daha uygun olduğunun farkındayım ama geri dönüşü yok maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
6ay taksitle ayda 1228TL ödüyorsunuz, alabileceğiniz en iyi özelliklere sahip olan bu.
Unutmadan oyun testini de bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bakabilirsin:
Hocam arkadaşın bütçesini sizce de aşmıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı