Satıldı 6 Aylık GeForce Now Founders Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Komik şakaymış hocam o hızlar. 25Mbps 1080p 60 FPS mi? 50Mbps ile 720p 60FPS zor alıyorum Ethernet ile.
25/2 1600X900 60FPS kasmadan oynayabiliyorum. Türkiye sunucularındaydı ama. Yine de 1600X900 oynatıyordu Avrupa.

Peki Türk sunucuları açılınca Türk sunucularında oynayabilir miyiz?
Hayır hocam, maalesef. GAME+ TR için ayrı bir paket almalısınız diyor.
Hayır. Daha önce satın almış olduğunuz GeForce NOW üyeliğiniz Türkiye sunucularını kapsamadığı için yerel sunucularımızdan oynayabilmek adına GAME+ ile yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Halihazırdaki GeForce NOW üyeliğiniz ile aldığınız hizmeti GeForce NOW powered by GAME+ servisinden bağımsız olarak farklı sunucular üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ziyaretçi bir kullanıcıya 1 adet hesap başarılı bir şekilde satılmıştır.

Kalan stok adeti: 9

Satıldığına dair kanıt:

Dosya Ekleri

• Kanıt 1.PNG
    Kanıt 1.PNG
    17 KB · Görüntüleme: 182
  • Kanıt 2.PNG
    Kanıt 2.PNG
    43,6 KB · Görüntüleme: 168
  • Kanıt 3.PNG
    Kanıt 3.PNG
    29,5 KB · Görüntüleme: 166
  • Kanıt 4.PNG
    Kanıt 4.PNG
    37,1 KB · Görüntüleme: 181
Başlıkta da görmüş olduğunuz gibi 6 Aylık GeForce Now Founders hesabı satıyorum. Bu Founders hesabı ile sadece Avrupa'da oynayabilirsiniz, zaten henüz TR sunucuları beta aşamasında, yine de belirtmek istedim. Avrupa sunucuları için ise değerler şöyle:
60 FPS ve 720p için min. 15Mbps
60 FPS ve 1080p için min. 25Mbps

Hesabın tüm bilgilerini (e-mail, şifre) değiştirebilirsiniz.

Şu an için indirimli fiyat ve sınırlı stok bulunmakta.

Fiyat: 60 TL
Stok durumu: 10 adet.

İletişim için Discord: Swaff#5052
Ödeme yöntemleri: Papara/İninal/IBAN
Hocam selamlar, Papara'da 40 liram var, sizin için de uygunsa almak istiyorum. Hesaplar hiç kullanılmamış, doğru mu anladım? Ben giriş yapıp e-posta şifre değişimi yapınca mı bu 6 aylık süre başlıyor acaba? Uygun olup olmadığını söyleme şansınız var mı acaba?

Hocam selamlar, Papara'da 40 liram var, sizin için de uygunsa almak istiyorum. Hesaplar hiç kullanılmamış, doğru mu anladım? Ben giriş yapıp e-posta şifre değişimi yapınca mı bu 6 aylık süre başlıyor acaba? Uygun olup olmadığını söyleme şansınız var mı acaba?
40 TL maalesef uygun değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı