6 bin TL akıllı saat önerisi

Kloox

Hectopat
Akıllı saat arayışına girdim aklımda Apple Watch SE modeli var ama gene de tavsiyelere açığım. Saatin IPhone'a uyumlu olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnun musunuz artısı eksisi?
Memnunum. Apple Watch işte :) anlatmaya gerek yok bence. Beyaz ve Nike versiyonunu aldım. Kendi kayışı çok güzel ama aksesuar ve kombin amaçlı 2 farklı sport loop kordon da satın aldım trendyoldan. Kullanıyorum değiştire değiştire.

Nike versiyon alırsan Nike’a özel saat arayüzleri var bence çok şık. Zaten kordon değiştirince Nike’mış değilmiş bi önemi kalmıyor eğer delikli kayışı sevmiyorsan. Ayrıca silver renkli Apple Watch kasasına koyu renk kayış baya yakışıyor.

SE için tek eksik diyebileceğim şey keşke her zaman açık ekran özelliği de olsaydı ama SE sonuçta. Dediğim özellik 7’de var. Olmasını isterdim ama çok da sorun değil.

Onun dışında dediğim gibi Apple Watch, üzerine çok da konuşmaya gerek yok. Keyifli cihaz.

Memnunum. Apple Watch işte :) anlatmaya gerek yok bence. Beyaz ve Nike versiyonunu aldım. Kendi kayışı çok güzel ama aksesuar ve kombin amaçlı 2 farklı Sport loop kordon da satın aldım Trendyol'dan. Kullanıyorum değiştire değiştire.

Nike versiyon alırsan Nike'a özel saat arayüzleri var bence çok şık. Zaten kordon değiştirince Nike'mış değilmiş bir önemi kalmıyor eğer delikli kayışı sevmiyorsan. Ayrıca Silver renkli Apple Watch kasasına koyu renk kayış bayağı yakışıyor.

SE için tek eksik diyebileceğim şey keşke her zaman açık ekran özelliği de olsaydı ama SE sonuçta. Dediğim özellik 7'de var. Olmasını isterdim ama çok da sorun değil.

Onun dışında dediğim gibi Apple Watch, üzerine çok da konuşmaya gerek yok. Keyifli cihaz.

Bende 7 var ve emin olun hiç de iyi bir özellik değil. Tabii seveni vardır ama, bakmadığım zaman saati gösterse ne göstermese ne zaten şarj konusunda sıkıntıları var Watch'ların ben aldım alalı kapalı kullanıyorum. :)

Geri
Yukarı