6 GB RAM için oyun tavsiyeleri

Hocam Asphalt 9 indireceğinize Need for Speed Most Wanted indirin %100 daha fazla keyif alırsın Asphalt 9 mobil için geliştirilmiş bir araba oyunu haliyle mekanikleri de öyle Need for Speed serisinin yanından bile geçemez.

Hocam öyle de oynamakta istiyorum da, pahalı oyun alamıyorum Asphalt 9 bedava.

Hocam GTA 4 oynatır fakat çok arada drop giriyor, o da biraz pahalı bütçem yok :(

Hocam bende zamanında Intel HD 4000 ile GTA 4 bitirmiştim bende de çok drop yiyordu bu modu kurdum hem oyun renklendi hem drop girmesi azalmıştı bir dene istersen:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende zamanında Intel HD 4000 ile GTA 4 bitirmiştim bende de çok drop yiyordu bu modu kurdum hem oyun renklendi hem drop girmesi azalmıştı bir dene istersen:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam GTA 4'üm yok, deneyemiyorum kusura bakma :(

Hocam Live for Speed diyorum.

Hocam oynadım fakat bilgisayarım crack gibi oyunları kaldırmıyor, şöyle oluyoe ne zaman crackli oyun indirip girsem ve oynasam 1 gün sonra ha bire mavi ekran veriyor, formatlamadan geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı