6 gün özürlü 4 gün özürsüz devamsızlık belgeye engel mi?

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Pazartesi sınavlarım başlıyor, bu hafta başladım çalışmaya ancak geometri de eksiklerim olduğu için korkutuyor beni açıkçası.(devlet kitabındaki ortalama 10 sorunun 5-6 tanesini yapabiliyorum)
O yüzden sınavlara da çalışmak için okula gitmeyip rapor almayı düşünüyorum.
Devamsızlığım,
Özürlü: 6 gün.
Özürsüz: 4 gün şeklinde.
Bir sıkıntı olur mu?
Şimdiden teşekkürler.

Pazartesi sınavlarım başlıyor, bu hafta başladım çalışmaya ancak geometri de eksiklerim olduğu için korkutuyor beni açıkçası.(devlet kitabındaki ortalama 10 sorunun 5-6 tanesini yapabiliyorum)
Devamsızlığım,
Bir sıkıntı olur mu?
Şimdiden teşekkürler.
5'i geçerse belge alamıyorsunuz yeni düzenleme ile.

Devamsızlığım,
Bir sıkıntı olur mu?
Şimdiden teşekkürler.

Belge alırsınız, Özürsüz devamsızlık 5'i geçmemesi lazım dikkat edin.

Teşekkürler, özürlüye bir gün daha eklenirse sıkıntı olmaz değil mi? Yarın gitmeyip rapor alacağım da.

Özürlüye eklenmesi sıkıntı olmaz da özürsüz 4 günü geçmesin. Normalde 5 fakat sizin ki gene 4'te kalsın ne olur ne olmaz.

Şunu da not olarak ekleyeyim: Toplam genel devamsızlığınız 5'i geçerse alamıyorsunuz yazıyor internette fakat tam emin değilim. MEB'in yazılarını bulamadım bunun hakkında eğer bulursam eklerim yazıma.

@458028 hocamın attığına göre özürsüz devamsızlık 5 günü geçerse belge alamıyormuşsun, emin olabildik. 5 günü geçmemesine dikkat et özürsüz devamsızlığının.

Son düzenleme:
Özürsüz devamsızlık 5 günü geçerse belge alamıyorsun. Tam 5 gün ise bir problem olmuyor.

1653589478462.png

Geri
Yukarı