6. kattan farem düştü !

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Arkadaşlar bilgisayarı örtünün üstüne koymuştum örtüyü sirkeliyeyim dedim. Fare sen git arasına gir. :D Sonra bir ses geldi bir ses geldi anlatamam. Sonra anladım ki fare aşağı çakılmış. Koştum hemen aşağıya arama yapmaya. Fareyi buldum pili takınca üstünü kapattığımız yer var ya işte o yoktu piller de yoktu. O yeri de buldum piller kayıp ama fare sapasağlam. Sadece küçücük bir çizik var o da olsun.

vokw57M.png

Bu da kırılmayan fare almak isteyenlere linki. :cool: VATAN COMPUTER - LOGITECH - T400 ZONE TOUCH MOUSE (BLUE) - Mouse

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır hortlatılmış konu... Bende bildiğin faresi düşmüş sanmıştım. :D Konuya gelecek olursak. Kablosuz farem vardı. 30 TL mi neydi. Masadan düştü. Üstü çatladı, altı patladı, kapak fırladı, piller savruldu, ben dedim s...çayım böyle işe... :D O günden beri kablosuz kullanmıyorum. Kablolu en azından düşerken ip asılı kalıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı