"6 milyar dolarlık Jelibon rezervi bulundu" -Melih Gökçek

@hawtsauce Ankara'yı mahvetti bu adam. Bunun zamanında bizzat Ankara'da yaşıyordum, şimdi Ankara'da yaşayanlara da sorabilirsin. Yönetme konusunda nasıl bir sıkıntı olmuyor? Mansur Yavaş'tan çok memnun herkes. Bir de Özkan buna da bir şeyler bulmuş, açıkçası şaşırmadım :D Bunu yapan bir CHP'li olsaydı o zaman Özkan'ı görün siz. Yerden yere en iyi o vururdu.

@hawtsauce Ankara'yı mahvetti bu adam. Bunun zamanında bizzat Ankara'da yaşıyordum, şimdi Ankara'da yaşayanlara da sorabilirsin. Yönetme konusunda nasıl bir sıkıntı olmuyor? Mansur Yavaş'tan çok memnun herkes. Bir de Özkan buna da bir şeyler bulmuş, açıkçası şaşırmadım :D Bunu yapan bir CHP'li olsaydı o zaman Özkan'ı görün siz. Yerden yere en iyi o vururdu.

1 haftalığına falan gitmiştim, ben kendim bir sorun görmedim ama yaşayanlar en nihayetinde saçma sapan sorunlarla karşılaşmıştır.

Lozan'ın gizli Haribo maddesine göre Türkiye Cumhuriyeti, 24 Temmuz 2023 tarihine kadar Jelibon rezervlerini çıkaramaz.
Merak etmeyin, şahlanacağız 2023'te! :D

Hocam zaten Mansur Yavaş 8 Nisan 2019'dan beri Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı. Gökçek de sürekli Mansur'u kötülemeye çalışıyor.

1656660254481.png

Böyle üsluplu birisi yıllarca Ankara'yı yönetti. Denecek bir şey yok.

1656660415624.png

1656660437323.png

Bunu da eklemesem olmazdı :D

1656660504997.png

Bu adam niye bu kadar sıkıntılı? Adam ha bire birilerini kötülemek için paylaşım yapıyor 10 dakika sonra senelik olay olduğu ya da yalan olduğu ortaya çıkınca direkt siliyor.

Boş teneke. İyi ki de gitti. Zamanında neleri yaptığını millet biliyor. Caddeleri 2 günde bir kazıtırdı. Yeni asfaltı döktürür aradan 1 hafta geçmeden tekrar açtırırdı yolu. Kilosu X euro olan asfaltı kat ve kat fazlasına alırdı. Ankara'ya büyük zararı oldu.
CHP'ye laf söylerdi fethi yaşar ile para aklardı. İronik.
Bu olmasaydı Ankara daha gelişmiş olacaktı.
Hilebaz. Allah'tan başımızdakiler ekonomide zora düştü de bunun belediye başkanlığını bırakmasını zorladılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Hikmet Benol hocam bu adamın zamanındayken Ankara'da yaşıyordum, gerçekten rezaletti. Bir de şu park olayı da var, dünya kadar para harcanan yer şu an çöplük. Tüm oyuncaklar falan yıkılmış.

74 yaşonda birisi için normal. Ne bilecek adam jelibon ne. :)

Birisi sosyal medyaya ironi amaçlı yazmış gerçek sanmış. Ama videonun başında ne olduğunu bilmiyorum demesine rağmen orayı kesip sonrasını haber yapmak biraz art niyet oluyor.

74 yaşında birisi için normal mi?
Dedem 72 yaşında ve her sene yazın 1000km yolu arabayla gidiyor(memlekete gidiyor) ve bu 74 yaşındaki adam birkaç sene önce belediye başkanıydı.

Bu adam niye bu kadar sıkıntılı? Adam ha bire birilerini kötülemek için paylaşım yapıyor 10 dakika sonra senelik olay olduğu ya da yalan olduğu ortaya çıkınca direkt siliyor.

Boş teneke. İyi ki de gitti. Zamanında neleri yaptığını millet biliyor. Caddeleri 2 günde bir kazıtırdı. Yeni asfaltı döktürür aradan 1 hafta geçmeden tekrar açtırırdı yolu. Kilosu X euro olan asfaltı kat ve kat fazlasına alırdı. Ankara'ya büyük zararı oldu.
CHP'ye laf söylerdi fethi yaşar ile para aklardı. İronik.
Bu olmasaydı Ankara daha gelişmiş olacaktı.
Hilebaz. Allah'tan başımızdakiler ekonomide zora düştü de bunun belediye başkanlığını bırakmasını zorladılar.

Çok eskiden Ankara'da başta olduğu zaman gökçekle tanışmıştım, normalde iyi bir insan ama siyasalda afallıyor.

Geri
Yukarı