6 tane RTX 3070 ne kadar madencilik kazancı getirir?

Tpro

Zeptopat
Elimde RTX 3070 (6 tane) ve AMD Ryzen threapadder 3990X işlemci var. Mining kazancı ne olur?
Ayrıca amorti süresini de yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartlar LHR mi değil mi? Ayrıca kartların size maliyetinin ne kadar olduğu bilinmeden amorti süresi nasıl hesaplanacak?
LHR kalktı hocam. Ancak amorti için alım yapılan fiyat gerekli paylaşılmalı.

İşlemcinin 3990x olmasının bir önemi yok. 6 tanesi ortalama 360 mhs verir. Alt takımla birlikte prizden 900 watt çeker. 235 dolar brüt geliri olur, 85 dolar elektrik yakar. Amorti süresi hesabını yapabilmek için aldığın fiyatı bilmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.

İşlemcinin 3990x olmasının bir önemi yok. 6 tanesi ortalama 360 mhs verir. Alt takımla birlikte prizden 900 watt çeker. 235 dolar brüt geliri olur, 85 dolar elektrik yakar. Amorti süresi hesabını yapabilmek için aldığın fiyatı bilmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.
Sağolun
He ayrıca ben güneş paneli kullanıyorum elektrik faturasının pek önemi yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı