60.000 TL laptop önerisi

SkidRow35

Centipat
Daha fazla  
Bu cihaz ya da yerine önerebileceğiniz her türlü tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.
Aklımdaki cihazlar:
- Kasa kalitesi iyi.
- Minimum 3070 Ti ekran kartı.
- Rakiplerine göre daha az ısınan.
- 17 inç olması tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Omen 17 çok daha mantıklı ROG'dan ROG 6K falan vermek istenmezse sadece alınabilir.
Bende aynı şekilde düşünüyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var.
1. İşlemci: Bu işlemcinin nasıl bir işlemci olduğuna dair internette doğru düzgün bir inceleme bulamadım. Çok mu ısınır gibisinden kafamı kartıştıran şeyler oldu.
2. Ekran Kartı: Hp ile iletişime geçip ekran kartının watt değerini sorduğumda bilinmediğini söylendi.
Oyüzden eğer bu soru işaretlerini kafamdan atamazsam ise bu alttaki bulduğum 2 F/P seçenekten birini alabilirim diye düşünüyorum.

Bende aynı şekilde düşünüyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var.
1. İşlemci: Bu işlemcinin nasıl bir işlemci olduğuna dair internette doğru düzgün bir inceleme bulamadım. Çok mu ısınır gibisinden kafamı kartıştıran şeyler oldu.
2. Ekran Kartı: HP ile iletişime geçip ekran kartının watt değerini sorduğumda bilinmediğini söylendi.
O yüzden eğer bu soru işaretlerini kafamdan atamazsam ise bu alttaki bulduğum 2 F/P seçenekten birini alabilirim diye düşünüyorum.

1. hocam çok sorun olacağını sonmuyorum Omen 17'nin soğutması güzeldir.
2. HP Omen'lerde Omen 17 modelleri her zaman Max-P olur hocam Omen 15 ile 16 ise Max-P değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı