60.000 TL'ye kadar gaming laptop önerisi

Bütçe
30.000 - 60.000 TL

Stratos1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 yıl önce İtopya'dan Gigabyte Aorus 15G KC model laptop almıştım, performansından vs. memnundum ancak iki ay önce şarj almadığını fark ettim ve garantiye gönderdim. CPU arızasından dolayı yeni anakart sipariş ettiklerini ancak yedek parça olmadığı içinde tamir edilemediğini ilettiler. Değişim ve muadil ürün talebimi de yine yerine getiremediler ürün yok diye vs... Tabii ki mağduriyeti de yine ben yaşadım oluşan kur farkından dolayı.

Neyse daha fazla uzatmadan, bugün iademi sisteme işlediler. Yaklaşık 18.000 TL iade alacağım, ve bu süreçte yeni bir Gaming laptop bakıyorum. Üstte belirttiğim durumdan ötürü de daha temkinli davranmak istiyorum; teknik servisleri iyi, müşteri memnuniyeti konusunda iyi bir izlenimi olan marka/model bakıyorum.

Bütçe: 60.000 TL'ye kadar çıkabilir ancak 30.000 - 60.000 arasında ki en iyi ürünleri görmek harika olurdu, doğru bir tercih vermek istiyorum.

Merhaba, yaklaşık 1 yıl önce İtopya'dan Gigabyte Aorus 15G KC model laptop almıştım, performansından vs. memnundum ancak iki ay önce şarj almadığını fark ettim ve garantiye gönderdim. CPU arızasından dolayı yeni anakart sipariş ettiklerini ancak yedek parça olmadığı içinde tamir edilemediğini ilettiler. Değişim ve muadil ürün talebimi de yine yerine getiremediler ürün yok diye vs... Tabii ki mağduriyeti de yine ben yaşadım oluşan kur farkından dolayı.

Neyse daha fazla uzatmadan, bugün iademi sisteme işlediler. Yaklaşık 18.000 TL iade alacağım, ve bu süreçte yeni bir Gaming laptop bakıyorum. Üstte belirttiğim durumdan ötürü de daha temkinli davranmak istiyorum; teknik servisleri iyi, müşteri memnuniyeti konusunda iyi bir izlenimi olan marka/model bakıyorum.

Bütçe: 60.000 TL'ye kadar çıkabilir ancak 30.000 - 60.000 arasında ki en iyi ürünleri görmek harika olurdu, doğru bir tercih vermek istiyorum.

Omen Çok iyi seçenek.

330w adaptör ile gelmesi de güç manyağı yapıyor aleti.

Tüketici Hakem Heyeti bir şey yapamıyor mu bu konuya?

Çok konu dışına çıkmak istemesem de; Biraz araştırdımda "Ellerinde ürün yok" deyip geçiştiriyorlarmış genellikle. Forumda da bu durumu yaşayanlar var sanıyorum.

En son liste fiyatı 34.000 TL + olan ürün için 18.000 geri ödeme alacağım, kur farkı bir tek müşteriyi etkiliyor maalesef. Arena (garantiden sorumlu firma) stokumuz yok, muadil ürünümüzde yok vs. deyip geçiştirdi. Arena'nın stok durumunu kontrol edemiyorum o yüzden bilemiyorum. Ancak İtopya'nın elinde birçok muadil sayılabilecek ürün vardı, ve hala var. Ancak inisiyatif kullanmak istemediler ve biz sadece ürünün aynısı ile değişim yapmakla mükellefiz dediler. Anlıyorum :)
Müşteri memnuniyeti koca bir yalandan ibarettir.

Yeni konular

Geri
Yukarı