60-100 TL İnternet Önerisi

Hangisi?

• Superonline

Oy: 4 57,1%
  • Uydunet

Oy: 2 28,6%
  • ADSL

• Fibernet

• Hipernet

• Oy verenlerin toplamı
    7

Kazım Can

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar evime yeni internet çekeceğim ve altyapi sorunum yok, fiyat araliğım 60-100 en iyi firma, ADSL, fiber, hiber, paket ve internet özelliklerinde yardımcı olursaniz sevinirim, sanırim biraz kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet'in 100 megabit paketini almanı tavsiye ederim. Sebebi AKN ile birlikte 24'de düşücek ve fiyatı 60 TL. Boşu boşuna Superonline'ye 90 TL verme.

Türknet'in 100 megabit paketini almanı tavsiye ederim. Sebebi AKN ile birlikte 24'de düşücek ve fiyatı 60 TL. Boşu boşuna Superonline'ye 90 TL verme.
Turknet'e ulaşmaya çalışıyorum ama 1 yada 2 tuşlayınız diyor 1 tuşlasam yanlış tuşladınız diyor.Nasıl temsilciye bağlanacağım anlayamadım..

Turknet'e ulaşmaya çalışıyorum ama 1 yada 2 tuşlayınız diyor 1 tuşlasam yanlış tuşladınız diyor.Nasıl temsilciye bağlanacağım anlayamadım..
Ben aradım hemen 5 dk içinde döndüler

Ben baktım da öyl3 bir kampanya yok link rica edebilir miyim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı