%60-65 mekanik klavye önerisi

Bütçe
2000tl üst limit
Switch'ler klavye ile geliyor eğer siz ekstra isterseniz diye Switch attım siz istediğiniz klavyeyi seçin bana söyleyin ben size alım sürecini anlatayım.

Hocam bende royal kludge ile GamaKay arasında kalmıştım yurt dışından alınacağı için çok şüpheliyim. Nasıl işleniyor acaba süreç?

Hocam bende royal kludge ile GamaKay arasında kalmıştım yurt dışından alınacağı için çok şüpheliyim. Nasıl işleniyor acaba süreç?
Vergi dahil alırsan kapına kadar Aras kargo ile geliyor vergi dahil almazsan kapına kadar PTT ile geliyor PTT ye kapıda vergisini ödüyorsunuz.
Düşündüğünüz gibi zor ve sancılı bir süreç değil tam tersine basit sadece 150 dolar/euro'yu geçmeyin.

Vergi dahil alırsan kapına kadar Aras kargo ile geliyor vergi dahil almazsan kapına kadar PTT ile geliyor PTT ye kapıda vergisini ödüyorsunuz.
Düşündüğünüz gibi zor ve sancılı bir süreç değil tam tersine basit sadece 150 dolar/euro'yu geçmeyin.
Kırık gelir sıkıntılı gelir iade etmek isterim o konuda nasıl olacak hocam?

Switch'ler klavye ile geliyor eğer siz ekstra isterseniz diye Switch attım siz istediğiniz klavyeyi seçin bana söyleyin ben size alım sürecini anlatayım.

Gateron swich mi önerirsiniz?

Vergi dahil alırsan kapına kadar Aras Kargo ile geliyor vergi dahil almazsan kapına kadar PTT ile geliyor PTT'ye kapıda vergisini ödüyorsunuz.

Screenshot_2022-12-05-22-05-22-080_com.android.chrome.jpg

Şöyle seçenek var bu web üzerinden alışveriş yapılıyor galiba.

Mizar MZ60 veya hk Gaming GK61 öneririm, Switch olarak da yellow veya red.

Bu ikisini inceledim aşağı belirttiğiniz kalvyeleride inceledim hk Gaming GK61 Amazon'da buldum.
GamaKay K61 idi sizin önerdiklerinizden arasında teknik fark yok pek yok sanırsam.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1594586

Bu ikisini inceledim aşağı belirttiğiniz kalvyeleride inceledim hk Gaming GK61 Amazon'da buldum.
GamaKay K61 idi sizin önerdiklerinizden arasında teknik fark yok pek yok sanırsam.
Türkiye direkt posta ile satın alın vergi dahil gelir. Evet teknik fark yok.

Eki Görüntüle 1594586

Switch olarak önerim ise Gateron Yellow'lar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı