60 FPS videoyu kırptıktan sonra FPS düşüşü

• Konuyu başlatan metr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 487

metr

Centipat
Daha fazla  
Selam. Videoyu kırparken Windows 10'un fotoğraflar uygulamasını kullanıyorum. Kaydı GeForce Experience'tan alıyorum, videoda hiçbir sıkıntı yok ama videoyu kırptıktan sonra FPS düşüşü gözlemliyorum, bu ilk defa böyle oluyor ve nasıl düzeltebilirim?

Detaylı ayar yapabileceğin programlar kullanman gerekecek gibi gözüküyor. Windows'un kendi uygulamasında bitrate, frametime vb. detaylı ayar yapılabiliyor mu bilmediğimden Camtasia, Sony Vegas gibi uygulamalardan kırparak yeniden render alabilirsin. Gerekli ayarları yapabildikten sonra istediğin pürüzsüzlüğü elde etmekte bir engel olmayacaktır.

Detaylı ayar yapabileceğin programlar kullanman gerekecek gibi gözüküyor. Windows'un kendi uygulamasında bitrate, frametime vb. detaylı ayar yapılabiliyor mu bilmediğimden Camtasia, Sony Vegas gibi uygulamalardan kırparak yeniden render alabilirsin. Gerekli ayarları yapabildikten sonra istediğin pürüzsüzlüğü elde etmekte bir engel olmayacaktır.
Hocam o tarz programlar normal bir kırpma için gereğinden fazla detay içermekle birlikte çok pahalılar, onun yerine yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi capcut gibi basit programlar kullanması daha mantıklı

Hocam o tarz programlar normal bir kırpma için gereğinden fazla detay içermekle birlikte çok pahalılar, onun yerine yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi capcut gibi basit programlar kullanması daha mantıklı.

Capcut'ı çok basite almamak lazım, daha ihtiyacıma cevap veremediği bir şey olmadı.

Geri
Yukarı