60 Hz Monitörde 60 FPS mi Alınıyor?

Benim oynadığım oyunlar zaten o tarz değil. :D Sırf ekran kartı alıcam diye Witcher 3 Wild Hunt'u yarıda bıraktım güzel ultrada oynayayım diye. Mafia 3 duruyor, Andromeda ile fallout4 bekliyor. Masaüstümün kenarını paylaşayım sen anla.
Eki Görüntüle 231002
Orda RE7 gördüm. Outlast 2 çıktı söyleyeyim. :)

Hangi siteden aldın? Hangi ekran kartı? Çok güzel oyun bu arada, biliyorsan zeon'dan izlemiştim tüm oyunu, RE7.
Nanokatalog'tan almıştık sen takip ettinmi bilmiyorum hani 810TL diye bir konu var. Hala bekliyom onu. Yarın 6 gün olucak iş günü olarak. 860TL'ye almıştım. Gaming X 8GB.:) Paşam sağolsun.

Benim oynadığım oyunlar zaten o tarz değil. :D Sırf ekran kartı alıcam diye Witcher 3 Wild Hunt'u yarıda bıraktım güzel ultrada oynayayım diye. Mafia 3 duruyor, Andromeda ile fallout4 bekliyor. Masaüstümün kenarını paylaşayım sen anla.
Eki Görüntüle 231002 Konu ile alakasız fakat kullandığınız Wallpaper'ı çok merak ettim.

411582

Bu olması lazım. Veya türeviydi. Kendim yapmıştım o zamanlarda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı