%60 klavyeler için ekipmanlar

AidenPearce

Hectopat
%60 klavyem için keycaps seti, coil kablo, ahşap bilek desteği gibi görsel olarak güzel gözüken, Türkiye satışlı ürünleri bulabileceğim bir site bilen var mı?

instagramda @customcablestr vardı galiba coil kablo bulursun ordan, sahibindende ahşap bilek desteği satan görmüştüm ve keycaps olarak samurai keycaps falan gibi keycapsler yok ama pudding, prismcaps, razer keycapsleri, tai hao keycaps, keychron keycapsleri var.
Bu arada customcablestrde varmış ahşap bilek desteği.
Keycaps falan da satıyolarmış iyimiş bu @customcablestr

instagramda @customcablestr vardı galiba coil kablo bulursun ordan, sahibindende ahşap bilek desteği satan görmüştüm ve keycaps olarak samurai keycaps falan gibi keycapsler yok ama pudding, prismcaps, razer keycapsleri, tai hao keycaps, keychron keycapsleri var.
Bu arada customcablestrde varmış ahşap bilek desteği.
Keycaps falan da satıyolarmış iyimiş bu @customcablestr
Evet bu sayfayı gördüm, bunlardan başka custom işler yapan yok sanırım, Ama coilleri çok sıkı durmuyor kalitesiz geldi bana. 350₺ diyorlar keycaps seti için. Genel fiyatları bilmiyorum ama çok fazla geldi bu fiyat bana.

Evet bu sayfayı gördüm, bunlardan başka custom işler yapan yok sanırım, Ama coilleri çok sıkı durmuyor kalitesiz geldi bana. 350₺ diyorlar keycaps seti için. Genel fiyatları bilmiyorum ama çok fazla geldi bu fiyat bana.
İyi bence keycapse 350 tl.
Custom Ekipman ve Aksesuarları wraith var ama onlar da tükenmiş.
Bide swarcow kullanıyor youtubeda memnun diye biliyorum.
Kabloyu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kdacables | Shopier burda da buldum coil kablo paracord kablo falan da iyimiş yeni keşfettim.

Son düzenleme:
İyi bence keycapse 350 tl.
Custom Ekipman ve Aksesuarları wraith var ama onlar da tükenmiş.
Bide swarcow kullanıyor youtubeda memnun diye biliyorum.
Kabloyu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kdacables | Shopier burda da buldum coil kablo paracord kablo falan da iyimiş yeni keşfettim.
Dostum çok teşekkür ederim paylaştığın linkler çok faydalı. Ben de araştırdım ama senin kadar bulamamıştım. Başka bulabilirsen eklersen çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı