%60 Mekanik Klavye önerisi

Bütçe
900
Merhaba, fiyat bandı Max 800 900 olabilecek bir %60 mekanik klavye arıyorum
Aklımda olan üç model var, önerebileceğiniz klavyeleri bekliyorum.

Rampage KB-RX63 ATOM

Rampage X-plower K60

REDRAGON K530
Bir kaç gün daha bekleyin şuan X-Plower K60 yolda, incelemesini yapıp bildirebilirim

Linklediğiniz Rampage'ler alınmaz.
Bu markaya olan önyargıyı asla anlayamayacağım, Fanboyu değilim ama gerçekten b*k atıyor insanlar gereksiz yere..

Bir kaç gün daha bekleyin şuan X-Plower K60 yolda, incelemesini yapıp bildirebilirim

Bu markaya olan önyargıyı asla anlayamayacağım, Fanboyu değilim ama gerçekten b*k atıyor insanlar gereksiz yere..
Hocam onun yerine benim Amazondan aldığım bir Felicon marka klavye var linkini yazacağım, gerçekten rampage'den iyi ve ucuz, Rampage kaliteli bir marka değil sadece göz boyamak amacı ve bunu da iyi yapıyor.

Miracle X2 Plus'ı yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Bir sorun görmedim daha

Sen bir sorununu görmedin diye başkaları da görmeyecek anlamına gelmiyor. Birçok ürünü kronik sorunlu. Dandik parçalardan üretilen ürünlere marka basıp sadece görünüş ile insanların gözünü boyuyor. Daha da yazardım fakat telefondan bu kadar oluyor.

Farketmez ya sizin için. Hız olarak Optikler her ne kadar fark edilmese de daha iyi, ama hissiyatları kötü. Normaller hissedilmese de daha yavaş ama daha iyi hissiyatları var. Bu fiyata böyle bir ürün aldınız, yaslanın arkanıza. Hayırlı olsun.
Eyw hocam su geçirmez'lik ile ilgili bilgi bulamadım biginiz var mı

İronik oldu bu. 6 ay sonra "tuş basmıyor, LED çalışmıyor" diye konu açmanızı dört gözle bekliyorum.

Ayrıca klavye ile kulaklık ömrü karşılaştırman ayrı bir garip 🤓
Niye zorluyorsun anlamıyorum. Fanboyu değilim cümlesini alıntılamışsın, kardeşim neyi sevip sevmediğimi de mi kanıtlayacağım sana. Markanın bir Steelseries ya da Asus MSI vb. bir kalitede olmadığını kabul ediyorum ama şu ekonomide şu fiyatlarla gayet uygun.

Geri
Yukarı