%60 mekanik klavye önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sokaner

Hectopat
Daha fazla  
Zorlasam 600 TL'ye kadar bütçem var kısa bir göz attığımda Amazon'da yurt dışından çok fazla klavye var ve ülkemize göre çok daha makul fiyatlara geliyor 600 TL'ye kadar hangi klavyeleri önerirsiniz?

Düzeltme: Red Switch olursa daha iyi olur.

Zorlasam 600 TL'ye kadar bütçem var kısa bir göz attığımda Amazon'da yurt dışından çok fazla klavye var ve ülkemize göre çok daha makul fiyatlara geliyor 600 TL'ye kadar hangi klavyeleri önerirsiniz?
Ajazz AK33.

Düzeltme: Red Switch olursa daha iyi olur.

E2 Gaming red Switch bulabilir misin bilmiyorum Rusya'da elden almıştım 300-400TL gibi fiyatı vardı.

Pek de uzun ömürlü olmuyorlar ama yaklaşık iki buçuk aydır sorunsuz kullandığım Magic Refiner MK22'yi önerebilirim. Prime üyeliği ile alırsanız 500 TL'ye gelir.

Pek de uzun ömürlü olmuyorlar ama yaklaşık iki buçuk aydır sorunsuz kullandığım magic refiner MK22'yi önerebilirim. Prime üyeliği ile alırsanız 500 TL'ye gelir.

Hocam ben MK25'e daha sıcak bakıyorum, howswap özelliği dikkatimi çekti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı