60 Saniye İçinde Olacaklar!

Gallagher

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün ise 60 Saniye Sonra Olacaklar temalı bir video hazırladım, umarım hoşunuza gider.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dikkatimi çeken şey şu videoda 60 saniyede 137 insan ölüyor yazıyor ve buölümlerden 18 tanesi suda boğularak oluyormuş. On binlerce ölüm şekli olan dünyada 137 ölümden 18 tanesi suda boğularak olması inanılmaz bir değer. Çok şaşırdım gerçekten.

Güzel olmuş eline sağlık. Ulan herif dakikada 15bin dolar kazanıyor vay be Bill Gatesin 1saatlik gelirini versinler bana ömür boyu yeter

Şuan hesap ettim 1saatlik geliri baya bi çokmus siz bana en iyisi 15dklik gelirini verin

Dikkatimi çeken şey şu videoda 60 saniyede 137 insan ölüyor yazıyor ve buölümlerden 18 tanesi suda boğularak oluyormuş. On binlerce ölüm şekli olan dünyada 137 ölümden 18 tanesi suda boğularak olması inanılmaz bir değer. Çok şaşırdım gerçekten.

Birçok ölüm trafik kazası oluyor, elbet on binlerce ölüm şekli var lakin bunların çoğu istisnai durumlarda oluyor. Milyonda bir olasılıkla..

Güzel olmuş eline sağlık. Ulan herif dakikada 15bin dolar kazanıyor vay be Bill Gatesin 1saatlik gelirini versinler bana ömür boyu yeter

Şuan hesap ettim 1saatlik geliri baya bi çokmus siz bana en iyisi 15dklik gelirini verin

Herif bir dakikada, asgari ücretle çalışan emektarların 3 yıllık kazancını elde ediyor. Dünya harbiden adaletsiz. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı