60 TL 24 Mbps Fiber İnternet Önerisi

Mesutkomser

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar aylık 60 liraya fiber yani 24 Mbps ve 50 GB AKK'li bir internet istiyorum. Bildiğiniz bir tarife varsa önerilerinizi bekliyorum. İlk defa alacağım için birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
  1. Modemi onlar mı getiriyor bizim mi almamız lazım?
  2. Başvurduktan ne zaman sonra arıyorlar ve ne için arıyorlar?
  3. Başvurduktan ne zaman sonra internet elimde olur?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiber altyapınız varsa 25Mbps hız ile 59 TL'ye 150 GB AKK ile superonline kullanmanızı öneririm (Kendim kullanıyorum)
En geç 2-3 iş günü içerisinde gelip montajını bitiyorlar (25-35dk'da bitiyor ve aktif halde bırakıyorlar bağlantıyı)
Modemi firma kendisi gelip kuruyor superonline bundan hiç bir ücret talep etmiyor fakat üyeliğiniz sonlandığında en yakın superonline bayisine iade etmenizi talep ediyor aksi taktirde modemin o günkü değerini (açılmamış kutuda sıfır ürün fiyatı) adınıza faturalaştırıyor.

Vodafone evler için 24 Mbps'e kadar DSL bağlantı yapıyor 24 ay taahhüt verirseniz modemi yine superonline gibi kullanım süresi boyunca ücretsiz kiralıyor.

Turknet 150GB AKK 58 TL'ye 16Mbps'e kadar bağlantı sağlıyor, Modem temin etmiyor aylık 1000dk konuşma veriyor.

Erişim hızları yoğunluk ve altyapınıza göre farklılık gösterebilir.
Bağlantı problemleri %90 ikamet ettiğiniz yerin altyapısından %10 firmalardan kaynaklıdır.
Evimde superonline işyerinde turknet kullanıyorum, turknet ile 400GB dosyayı hiç kopma yaşamadan indirdim.
Bahsettiğim gibi altyapı çok önemli,

Umarım yeterince yardımcı olmuşumdur, iyi günler.

Fiber altyapınız varsa 25Mbps hız ile 59 TL'ye 150 GB AKK ile superonline kullanmanızı öneririm (Kendim kullanıyorum)
En geç 2-3 iş günü içerisinde gelip montajını bitiyorlar (25-35dk'da bitiyor ve aktif halde bırakıyorlar bağlantıyı)
Modemi firma kendisi gelip kuruyor superonline bundan hiç bir ücret talep etmiyor fakat üyeliğiniz sonlandığında en yakın superonline bayisine iade etmenizi talep ediyor aksi taktirde modemin o günkü değerini (açılmamış kutuda sıfır ürün fiyatı) adınıza faturalaştırıyor.

Vodafone evler için 24 Mbps'e kadar DSL bağlantı yapıyor 24 ay taahhüt verirseniz modemi yine superonline gibi kullanım süresi boyunca ücretsiz kiralıyor.

Turknet 150GB AKK 58 TL'ye 16Mbps'e kadar bağlantı sağlıyor, Modem temin etmiyor aylık 1000dk konuşma veriyor.

Erişim hızları yoğunluk ve altyapınıza göre farklılık gösterebilir.
Bağlantı problemleri %90 ikamet ettiğiniz yerin altyapısından %10 firmalardan kaynaklıdır.
Evimde superonline işyerinde turknet kullanıyorum, turknet ile 400GB dosyayı hiç kopma yaşamadan indirdim.
Bahsettiğim gibi altyapı çok önemli,

Umarım yeterince yardımcı olmuşumdur, iyi günler.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Ev telefonu olmadığı için sadece internet lazım bana dediğiniz gibi superonline ya başvuracağım o zaman. Zaman ayırıp bu kadar cevap verdiğiniz için de ayrı teşekkür ederim :)

Türksat uydunet kutusu varsa apartman da tavsiye ederim tam istediğin gibi. Ayrıca süper online varsa o daha kaliteli.

Türksat uydunet kutusu varsa apartman da tavsiye ederim tam istediğin gibi. Ayrıca süper online varsa o daha kaliteli.

Uydunet altyapı olsa düşünmeden ama altyapı yok. Ben şimdi Türk Telekom mu Superonline mı yoksa Vodafone a mı başvurayım? Çok kararsız kaldım :) Online oyun oynuyorum ping benim için çok önemli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı