60 TL bisiklet kilidi önerisi

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Bisikletim için kilit almam gerekiyor fakat çok fazla bütçem yok, en fazla 50-60 liraya alabilirim. Bu fiyat aralığına önerebileceğiniz kilitler var mı? Bu sitedeki ucuz olan kilitleri önerir misiniz?

bisiklet kilitleri, Decathlon

Son düzenleyen: Moderatör:
Bisikletim için kilit almam gerekiyor fakat çok fazla bütçem yok, en fazla 50-60 liraya alabilirim. Bu fiyat aralığına önerebileceğiniz kilitler var mı? Bu sitedeki ucuz olan kilitleri önerir misiniz?

bisiklet kilitleri, Decathlon
O kilitlerin hepsi, arkanı döndüğünde kaş göz arasında bisikletinin çalınmaması için varlar. Kesilmeleri yada kırılmaları 5 saniye sürmüyor. O yüzden çok kafa yormaya gerek yok el ile kırılamayan herhangi bir kilit iş görür. Anahtar sistemleri çok dandik, herhangi bir anahtarla da açılabiliyorlar.

O kilitlerin hepsi, arkanı döndüğünde kaş göz arasında bisikletinin çalınmaması için varlar. Kesilmeleri yada kırılmaları 5 saniye sürmüyor. O yüzden çok kafa yormaya gerek yok el ile kırılamayan herhangi bir kilit iş görür. Anahtar sistemleri çok dandik, herhangi bir anahtarla da açılabiliyorlar.
Fiyat limiti olmasa önerebileceğin kilit var mı?

Kendim kullanıyorum çok memnunum fiyatı biraz pahalı ama aşırı kaliteli bayağı okkalı bir kilit vallahi. Okula bisikletle gidip geliyorum okul bahçesine kilitliyorum bisikleti hocanın biri şey diyor kilite bak bisikletten pahalı diyor 😆

Hoca doğru söylemiş. Ben bisikletimi zamanında 2. el olarak 300 Liraya almıştım. Şimdi bu o zamana göre bir bisiklet parası. :D

Geri
Yukarı