60 TL İnternet Sağlayıcısı Önerisi

Snoop TOK

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yalova
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime A320M-K
Ryzen 5 1600AF
Kioxia 500 GB M.2 SSD
12 GB RAM
RX 580 8GB
Thermaltake 550 Watt Yarı Modüler PSU
Zalman Z11 NEO
Meslek
Ticaret, Öğrenci
60 TL'ye hangi internet sağlayıcısından internet alabilirim? Türk Telekom hariç.
Not: Evimde Fiber altyapısı desteklenmektedir.

Bunu alsam sıkıntı yaşarmıyım? Ev fiber destekliyor fiber tarife mi seçmem gerekecek.

Bunu alsam sıkıntı yaşarmıyım? Ev fiber destekliyor fiber tarife mi seçmem gerekecek.
Merhabalar öncelikle Turknet var biliyormusunuz internetten araştıra bilirsiniz nekadar hız alabileceğiniz gözüküyor mesela bizdede fiber var o sayede 76 tl veriyoruz 10 kişi interneti kullanıyor ve hala pingim 28 Download 98 Upload 27,26 20nin altına düştüğünü hiç görmedim

Merhabalar öncelikle Turknet var biliyormusunuz internetten araştıra bilirsiniz nekadar hız alabileceğiniz gözüküyor mesela bizdede fiber var o sayede 76 tl veriyoruz 10 kişi interneti kullanıyor ve hala pingim 28 Download 98 Upload 27,26 20nin altına düştüğünü hiç görmedim
Türknet biliyorum bakayım kaç megabit alacağıma.

Bağlı olduğunuz santralde arıza veya çalışma bulunmaktadır. Bu sebeple şu an için adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Böyle çıktı karşıma ayriyetten ping ile ilgili sıkıntım yok pingim CS:GO da 30.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı