60 TL Kulak içi kulaklık önerisi

aydnarda

Kilopat
Daha fazla  
Fazla müzik kulağı olan biri değilim yani temiz ses vermesi, kulağı rahatsız etmemesi ve yeterli ses seviyesi olması benim için yeterli. CSGO ve bazı gündelik oyunlarda kullanacağım çoğunlukla. Kablo kalitesi ve uzun ömürlü olması önceliklerden. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Fazla müzik kulağı olan biri değilim yani temiz ses vermesi, kulağı rahatsız etmemesi ve yeterli ses seviyesi olması benim için yeterli. CSGO ve bazı gündelik oyunlarda kullanacağım çoğunlukla. Kablo kalitesi ve uzun ömürlü olması önceliklerden. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Bütçene uygun bulabildiğim kulaklıklar;
Snopy SN-338 Siyah/kırmızı Mikrofonlu Kulaklık | ITOPYA
Snopy Rampage Sn-R9 Oyuncu Siyah/Mavi Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı
Trust 21661 Quasar Kulaküstü Kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Trust Urban 20080 Kulaküstü Mikrofonlu Gri/Yeşil Kulaklık
Aşağıdaki kulaklık mikrofonsuz ama demek istediğim %70-80'e kadar indirimler olabiliyor. İnternet sitelerini takip edebilirsin. Creative HQ-1600 Kulaküstü Kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri

O bütçeye o kadar özellikli kulaklık bulmak imkansız. Kulakiçi dendiği halde kulaküstü kalitesiz marka kulaklıkların linkini atan arkadaşın tavsiyeleri yanlış, bütçenin artması gerekiyor.
Arkadaşımız kulaklığın bütçesini artırabilirim gibi bir şey yazmadığı için bunları önerdim. Kulak üstü modelleri ise CS:GO falan oynuyormuş bu daha iyi olur diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı