60 TL'ye Epic Games oyun önerisi

Kuponu kullanmanız için en az 79.99 TL'lik bir oyun almanız gerekiyor. Beleşten 60 liralık bir oyun kapamıyorsunuz yani :) Fakat 20 TL gibi aşırı ucuz bir fiyata güzel bir oyun olan AC Odyssey alabilirsiniz.

Hocam Epic Games hesabıma 20 TL yükleyip yanında bu kuponu mu kullanacağım?
Tabi o 60 TL'lik kuponu kullanmak için sanırsam en az 80 TL'lik bir oyun alman lazım. :)

Hocam Epic Games hesabıma 20 TL yükleyip yanında bu kuponu mu kullanacağım?
Hey Allah'ım 20 TL ver işte Odyssey, her şeyi beleşe bekliyorsunuz. Binbir çeşit oyun var ücretsiz onları oynayın bari.

Sorun para değil kardeşim ben mantığını anlayamadım. İlla 80 TL yüklemek mi gerekiyor yoksa 80 TL olan bir oyun mu almak gerekiyor onu soruyorum arkadaşlara. Boş yorumlarını kendine sakla senin gibilerden fikir almaya gerek duymuyorum. Eminim o ücretsiz oyunların hepsine sahipsindir. Steam Epic Games hesabımı atsam dibin düşer. Herkes senin boş kafan gibi düşünmüyor. Kimse de burada 60 TL'ye kalmadı.
İndirim 1 saate bitiyor. 🙂
Acele etmeli.

Evet hocam maalesef dolmuş fark etmemiştim. Galiba RDR 2'yi 240 TL gibi bir fiyata geliyor alacağım.

Cyberpunk 2077 ön siparişi için kullanmak mantıklı olabilir. 190₺'ye Cyberpunk daha ne olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı