60 TL'ye Termal Macun Önerisi

288313

Hectopat
Yer
Finlandiya/Helsinki
Arkadaşlar merhaba. Sonunda yaklaşık 1 senedir almak için uğraştığım i5-10400F işlemciyi HB'den güzel bir fiyata satın aldım. Ancak şu anda kullanmakta olduğum Snowman T6 soğutucuyu 10400F'te kullanmak için termal macun tavsiyenize ihtiyacım var. Arctic MX-4 almayı düşünüyorum ama yaklaşık son 1 aydır termal macun piyasasını bilmiyorum. Daha F/P bir model var mı bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler. Macun için 60 TL bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
ZM-STC8 kullanıyorum, memnunum ancak şu sıralar 1.5 gramına 45 TL istediklerini görünce pek öneresim gelmiyor.

MasterGel PRO, MX-4 (Güvenilir siteden.), uygun fiyata bulabilirsen ZM-STC8 öneririm. Ucuza bulursan yine NT-H1 de alınabilir.

Ben de kullanıyorum, ve aşırı memnunum. Kimse önermiyor, değer bilinmiyor.
En yakın zamanda testleri yapıp paylaşacağım. Eminim ki MX-4'den daha iyi bir iş çıkaracak.
Kendi deneyimimle bayağı memnunum. İlave olarak MX-4, NT-H1 ve ZM-STC8'in olduğu bir video vardı, ZM-STC8 ile MX-4 arasında sadece 0.7 derece fark vardı. Çok önemsiz bir miktar.

ZM-STC8 kullanıyorum, memnunum ancak şu sıralar 1.5 gramına 45 TL istediklerini görünce pek öneresim gelmiyor.

MasterGel Pro, MX-4 (güvenilir siteden.), uygun fiyata bulabilirsen ZM-STC8 öneririm. Ucuza bulursan yine NT-H1 de alınabilir.

Hocam hepinize teşekkür ederim. Güvenilir link atabilir misiniz? Duyduğum kadarıyla bazı siteler sahte MX4 gönderiyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı