60 watt silikon tabancası

Ark_Us

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba,

Bir gün önce ahis marka 60 wat olarak belirtilen bir silikon makinesi aldım, ardından kaliteli bir silikon mum koyarak deneme yaptım tetiğe basarken bayağı zorluyor. Bir noktadan sonra artık parmak kaslarınız bayağı yorulmaya başlıyor. Kendilerine durumu ilettim ama adamlar o taraflı omadı yok basıyor bir sorun yok bu kalite marka vs.

Şimdi 60watt bir makineye göre bu durum normal mi? Yok normal değilse mağazayı hakem heyetine vereceğim.

O halde normal. Ucuz ve büyük ihtimalle markası bile olmayan bir üründen ne bekliyorsun? Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Benim merak ettiğim ürün ne olduğu değil bu ürün gerçekten 60 watt olsaydı bu durum yaşanır mıydı? Bu ürün üzerine 60 watt yazıldığı halde 60 wat değisle hakem heyetine gidilecek.
Not: Zaten kendilerine değişim için gittim şahıslar takamdı.

Benim merak ettiğim ürün ne olduğu değil bu ürün gerçekten 60 watt olsaydı bu durum yaşanır mıydı? Bu ürün üzerine 60 watt yazıldığı halde 60 wat değisle hakem heyetine gidilecek.
Not: Zaten kendilerine değişim için gittim şahıslar takamdı.

Onun onla ilgisi yok. Tüketici hakem heyetiylede 1 yıl uğraşırsın artık. Bu senin seçimin.

Onun onunla ilgisi yok. Tüketici hakem heyetiylede 1 yıl uğraşırsın artık. Bu senin seçimin.

5 üzerinde hakem heyeti başvurum var hiçbiri 1 yıl sürmedi 3 ayda hallettim.

Onun onunla ilgisi yok.

Watt değeri yükseldikçe daha çok ısınır benim sorunum ne peki ? ısısı az geldiği için silikon zor eriyor demek ki alakası varmış.

5 üzerinde hakem heyeti başvurum var hiçbiri 1 yıl sürmedi 3 ayda hallettim.

Watt değeri yükseldikçe daha çok ısınır benim sorunum ne peki ? ısısı az geldiği için silikon zor eriyor demek ki alakası varmış.

Devre 60W’dir ama iletken kalitesizdir. Tetik mekanizman kalitesizdir. Bilerek ucuz ürün alarak satıcılarda hata arıyormuşsun gibime geliyor ama… Neyse.

Devre 60W'dir ama iletken kalitesizdir. Tetik mekanizman kalitesizdir. Bilerek ucuz ürün alarak satıcılarda hata arıyormuşsun gibime geliyor ama… neyse.

Silikon yokken rahat basıyor tetikten yana sorun yok. Silikon varken sorun oluyor.
Zaten satıcıdan değişim istedim iade amacım yok zaten geri satmakta sorun yaşamaz ürün her türlü çalışıyor.

Ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum.
Ürünün watt değerini ölçtüm 0.10' amper çekiyordu gidip mağazaya iade geri ettim(fiziksel mağaza)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı